Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire ciki egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki egy férfi szerint, ha egy nő nagyon zavarban van előtte?

Figyelt kérdés

Mert én elég cikinek érzem, mert nem vagyok már tinédzser, mégis a munkahelyen egy ideje ahol dolgozok, ismerek valakit aki ráadásul egyik felettesem ami külön kellemetlen a számomra. Ahányszor beszélek vele, majdhogynem kezdettől fogva ahogy megismertem mindig zavarba jöttem tőle, ez az érzés pedig fokozódott mikor észrevettem hogy Ő is érdeklődik irántam. Ő is észrevette illetve mindig észreveszi rajtam és mosolyog, ahogy beszélgetünk is zavarba jövök, kerülöm a tekintetét, zavartan mosolygok, van úgy remeg a kezem azt igyekszem titkolni. Már mások is észrevették és ők is mosolyognak rajta, már viccelődnek is ezen. :) Hülyén érzem már magam.


Nem értem magamat, néha úgy viselkedek a közelében mint egy tinilány pedig nem kéne ebben a korban. Igaz hogy helyes férfi, és amúgy tetszene, de ez nem kellene hogy ok legyen arra hogy ilyen hatással legyen rám. Vannak ott más helyes pasik is tőlük mégse jövök zavarba, velük normálisan tudok beszélgetni. Nem úgy mint vele, van úgy hogy hebegek-habogok, vagy zavartan nevetgélek. Elnémulok, piruéok, és ha közel jön, az ájulás kerülget.


2017. aug. 10. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, ha egy lány zavarban van :) élvezem, ne haragudj!
2017. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is élvezném. :-)
2017. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, csak egyből elárul mindent. :)

Kb mint egy nyitott könyv.

Bár ilyen lenne minden nő. :)

2017. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam, mikor első pár randink volt barátommal. Első szex előtt konkrétan az egész testem remegett, hiába próbáltam lefogni a kezem, plusz megfogta a kezem, ő is érezte. Szerinte tök cuki volt. :D én idiótán éreztem magam...
2017. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nevetséges, foglalkoznátok inkább a munkával.
2017. aug. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!