Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tetszik nektek egy nő, akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Tudjátok a nőről, hogy van pátja, viszont szar a kapcsolata. Láttátok a nőn, hogy nyitott felétek, szeretne ismerkedni.

Hadjatok, amíg kapcsolatban van, vagy elkezdtek vele üzenetezgetni?


2017. aug. 10. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég szabad nő?
2017. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatban levőket mindig hagytam..
2017. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki kapcsolatban van, de kifele láthatóan nyitott mással való hetyegésre, azt nagyívben elkerülöm, hiszen:

-vagy csak egonövelésre kellek és aztán én esek pofára, mert a kapcsolatában marad

-vagy velem is ugyanezt meg fogja tenni, ha összejönnénk

2017. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fenntartsam 3. félként a xar kapcsolatát, amihez amúgy sincs közöm és nem is én csesztem el ? Kösz, inkább kihagyom. Szakítson, oldja meg vagy törődjön bele.

31/f

2017. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki foglalt,azt békén hagyom. Ha nem lesz párja,és túljutott rajta, majd akkor beszélhetünk valamiről. :)
2017. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 padiként én is ezt tenném!!
2017. aug. 10. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Foglalt nő nekem nem kell.
2017. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor lépek, ha már kivágta a párját. Más levetett zokniját sem húzom fel.
2017. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel még 28 évesen nem volt barátnőm, azonnal ráhajtanék, nem hagynám ki az esély és lehetőséget, persze akkor ha ő is bejönne....

Nem érezném magam egyáltalán szemétnek vagy hasonló..szükség törvényt bont.

2017. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én semmit. Semmivel nem adom a tudtára, hogy tetszik. Megnézem, láttamoztam, és onnantól ignorálom.
2017. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!