Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két lánnyal írogatok egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lánnyal írogatok egyszerre és mind a kettő tetszik, de nem akarok senkit se megbántani, ti mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nincs egy hete, hogy írogatok velük és mind a kettő már találkozni szeretne velem, de én nem tudom mit tegyek. Mind a kettő tetszik, természetesen az egyik jobban, de nem biztos, hogy azzal az egyikkel lesz valami, mert ő olyan bizonytalan néha. Kicsit lelkiismeretfulldolásom is van, mert kettő lánnyal írogatok és valamikor eljönne a pillanat, hogy választani kell én meg egyiket sem akarom megbántani, mit tegyek ?


21F


2017. jan. 17. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ők is biztosan írogatnak másokkal is :)
2017. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talalkozz mind a ketôvel,aztan amelyik élôbe szimpatikus v akivel alakul.

n25

2017. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell tartani attól hogy megbántod. Hajts rá mind2re, párhuzamba tolhatod, nem kell tudniuk egymásról, és nyugi van. Nők is ezt csinálják, és ők még semmi büntudatot sem éreznek.
2017. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azért ne legyél ennyire okos mert nő vagyok és mégsem csinálom ezt.Aki jobban szinpi azzal beszélj.Egyszerű.De ha tovább húzod ezt a hülyeséget majd egyiknek sem kellesz...
2017. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Még nem kell döntened, de ha nem tudsz figyelni valamelyikre, akkor mond meg a kevésbé tetszőnek, akkor is ha ő az esélyesebb, hogy bocs, de összejöttél valaki mással közben. Nem fog nagyon megbántódni, nők számára egy csetelés nem egy komoly dolog, sőt még a randi sem.
2017. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kapcsolatban akkor semmi probléma nincs ezzel.A helyedben találkoznék mindkét lánnyal és utána döntenék. Ne legyen rossz érzésed, legyél egyenes és őszinte, ne ígérjél semmit amit nincs szándékodban betartani.....például ne mondjad elköszönéskor hogy keresni fogod ha eszed ágában sincs. Amíg nem vagy kapcsolatban addig ezt csinálhatod, de ha valamelyik lánnyal többször is találkozol, akkor már necces a dolog.

39F

2017. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 Ne legyél benne biztos, hogy nem fog megbántódni a vesztes, meg abban sem, hogy a nők nem veszik ezt komolyan. Pl. én is nő vagyok, minden ilyen ismerkedést komolyan veszek, és nem is szoktam egyszerre akárcsak két emberrel is ismerkedni, pláne találkozgatni.


Szóval, kedves kérdező, kockázatos, hogy az egyiket megbántod, inkább a találkozók előtt tisztázd velük, hogy van más is a képben, akkor még sérülés nélkül ki tudnak hátrálni, ha akarnak.

2017. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elhívod mindkettőt randizni (nyilván külön-külön) és az alapján eldöntöd kivel szeretnéd folytatni. A másikat pedig visszautasítod.

A netes ismerkedés ilyen, a többség több vasat tart a tűzben, de az a korrekt amit leírtam, a lehető leghamarabb eldöntöd melyikkel szeretnél folytatást és a másikat nem vezeted félre.

Az egyiket ígyis-úgyis megbántod, de ha sokáig halogatod a dolgot mindkettő otthagy majd a francba.

2017. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "tetszik" meg az írogatás nem ok semmire. Találkozz velük, ismerd meg mindkettőt. Választani akkor kell, ha komoly dolog lesz belőle. Ha már most "feleségül vetted" őket, akkor viszont nem lesz egyikkel se.
2017. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Milibindi válasza:
Találkozz mindkettővel személyesen . Utána válassz közülük az alapján. Sokáig nem lehet hallgatni természetesen , de csak így tudod eldönteni melyikük szimpatikusabb. Ne ígérj semmit , amíg nem döntöttél.
2017. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!