Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-on eves lanyok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on eves lanyok! Nektek tetszenek a negyvvenes pasik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Akár 50-es is.
2017. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

párom tetszik, de úgy általában nem tetszik valaki azért, mert negyvenes

26L

2017. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy kezemen meg tudom számolni, hány negyvenes férfi tetszett valaha. Tehát nem. Nálam a 30 a maximum. 26N
2017. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért kérdezitek ezt meg minden nap?

Nekem személy szerint NEM.


21/L

2017. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5. Mert hátha változik egyszer nálad a helyzet. Addigis egy zsenge 30ashoz mit szólsz ? :D

31/f

2017. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. De én mindig érettebb voltam a koromnál. 27 N.
2017. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább taszítanak.A "zsenge" 30-asok is. Normális lánynak nem kell apjakorabeli, max.az aranyásók meg az apakomlexusosok hajtanak 40-esekre.


És az hogy valaki az öregebbekre bukik még nem jelenti azt, hogy érettebb is a koránál.Az érettség csak csak abban nyílvánuleg, hogy nálad idősebbekkel akarsz összejönni.Megnyílvánulhat pl.abban is, hogy nem vagy olyan naív, hogy hagyod magad kihasználni egy vén kéjencnek, nem esel hasra attól, hogy van "egzisztenciája", és nem hagyod bemesélje neked, hogy a 40-50 évesek vannak a "csúcson".Pont, hogy az éretlen, naív és buta nőket tudják ezzel falhoz állítani.


Bár inkabb a felszínesek szedik róluk a pénzt meg a drága cuccokat.

20/L

2017. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem. 35 éves korig még oké, de magam mellett nem tudok ennél idősebbet elképzelni.


27N

2017. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!