Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha jobban keresnél a párodnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jobban keresnél a párodnál és szeretnél nyaralni, de neki nincs annyi pénze, akkor kisegítenéd?

Figyelt kérdés

Előbb olvastam egy undorító kérdést és reménykedem benne, hogy kamu, ha nem akkor az ilyeneket jól pofán kéne csapni, ha férfi, ha nő az illető.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Szerintem az a természetes, hogyha a másiknak nincs annyi pénze akkor kisegítsük, mert a párkapcsolat az azért párkapcsolat, mert önzetlen, hogy ne legyen én meg te, hanem mivé váljunk, és ha ez a kérdés nem kamu, akkor hitetlen, hogy vannak ilyen undorító emberek.


2017. aug. 15. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Alapesetben az lenne a normális, hogy egy-egy esetben kisegítik egymást.


De ha az egyik fél elvárja a másiktól a nyaraltatást, az azért nincs rendben.


A belinkelt kérdésnél meg nekem elgalább annyira negatív az a fél is, aki féltékeny arra, hogy a másik pár napig nélküle van valahol, mint az a fél, aki meg nem seggít néha a másiknak abban, hogy közösen is tudjanak nyaralni.

2017. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, mennyi pénzem van és mennyibe kerül a nyaralás. Ha gond nélkül kifizetem a dupláját és nem érzem meg, akkor igen, egyéb esetben nem, de mi nem vagyunk összenőve a párommal, és nem féltékenykedne, ha netán nélküle mennék nyaralni. Van családom, barátaim, vagy nekem az egyedül mászkálás is bejön pl nagyvárosban (strandolni unalmas lenne egyedül, de egy 1-2 napos városnézős hétvége bőven társ nélkül is).
2017. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Az ember különböző életkorokban eltérő mértékben idealista, és fiatalon eléggé bűbájnak meg cukinak tartja, ha a párok kisegítik egymást ilyen téren. Igaz, én eddig csak olyanról hallottam, hogy a fiú segíti ki a még tanuló lányt, fordított esettel még nem találkoztam, habár biztosan akad... Mindenkinek szíve joga arra költeni a pénzét amire/akire akarja, csakhogy az ilyen kisegítéseket a kisegítő ritkán szokta visszakapni. Én is jártam már pórul, igaz egyetlen alkalommal csaknem egy év után megérkezett a 200k egy volt barátnőmtől. Igencsak meglepődtem, hiszen időközben szakítottunk. De gondolom rengeteg esetben egy időközben bekövetkezett szakítás után a legkevésbé szokták az effajta kisegítéseket visszafizetni, sokszor "el is felejtődnek"... Végszó: én ma már nem segítenék ki senkit ilyen téren, ha nincs pénze, ne utazzon...
2017. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen.


Én a párommal akarok elmenni nyaralni, és ha nekem nem jelentene gondot az a kiadás, míg ő nem tudná megtenni, akkor én magam ajánlanám fel, hogy támogassam.


Úgy vagyok vele, hogy nem a pénz boldogít, hanem az élmények/termékeket, amelyeket rajta vásárolsz.


21/L

2017. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%

Ha lakhatásra, élelmiszerre, gyógyszerre, cipőre, bérletre, fogorvosra stb kellene neki persze hogy ki.


Nyaralásra nem adnék.

2017. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
A párom azért a párom, mert együtt szeretnénk leélni az életem és szeretem. Eleve közös kasszán vagyunk és ha munkanélküli lenne, akkor is kifizetnén az egész nyaralását, akár 20x is egymás után és nem tartanám számon tartozásként. O.o nálunk ez így a normális.
2017. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nos én abszolút nem vagyok híve annak, hogy folyton egymás s_eggében kell lenni, de azt se mondja nekem senki, hogy az egy normális kapcsolat, hogy az egyik fél hónap végén számolgatja az aprót, közben mosolyogva, egy szó nélkül kell néznie, ahogy a másik fél dőzsöl, akit meg ez egy cseppet sem zavar. Persze nem ilyen 1-2 hónapos kapcsolatokban, de hosszútávon azért ne már.
2017. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Én nem igazán értem ezt a kisegítés dolgot. Ha nekem van pénzem egy egyhetes majorkai nyaralásra, a párom meg a balcsira is nehezen tud eljutni, akkor keresünk valami köztes megoldást. Azért nyilván nem fogom lenullázni, vagy adósságba verni magam, hogy ő is el tudjon jönni majorkára, de mondjuk akkor menjünk a balcsira valami szép szállodába ketten, vagy horvátországba, vagy akármi. És akkor megvan a nyaralás is, a közös élmény is kellemes emlékekkel és mindenki boldog és senki nem kerül anyagi csődbe.
2017. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lazy Lover ***** válasza:
65%
Igen ki
2017. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem kerdes, pedig a no vagyok.Tobbet keresek, olcson utazhatok, meg se fordul a fejemben, hogy sajnaljam tole. MI vagyunk kapcsolatban nem pedig EN meg TE
2017. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!