Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet úgy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet úgy komoly kapcsolatban lenni a másikkal, akit idővel el is akarsz venni és gyerekeket szeretnél tőle, hogy közben külön éltek?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, együtt éltünk, ellaposodott kapcsolatunk, így inkább szétköltöztünk és azóta találkozgatunk. Ez megy több hónapja és jól érezzük magunkat. Szerintetek ez tartható vagy normális? Hogy fogunk így újra össze költözni?

2013. dec. 10. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik.Bármi lehet belőle.
2013. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van ez rajtatok múlik.

Én 2 éve a lakótársammal jöttem össze, de ugye külön is költöztünk mert picit egymás agyára mentünk, akkor szakítottunk is de rá 3 héttel később ki is békültünk, persze nem költöztünk még össze mert én helyben találtam munkát így visszaköltöztem szüleimhez. De a barátnőm is közelebb került így csak 30 km választ el minket egymástól, gyakran találkozgatunk még és már egyre komolyabb a kapcsolatunk így tervezzük hogy hamarosan újra össze költözünk. Ott a régi helyünkön egyrészt azért volt problémás mert lakott velünk még egy csaj aki folyton a nyakunkon lógott de szó szerint egy perc nyugtunk sem volt. Amikor együtt voltunk akkor is benyitott hozzánk, volt amikor nagyban szerelmeskedtünk és szintén bejött. Akkor én kidobtam a lakásból megmondtam neki másnap hogy kap 2 napot hogy össze szedje a holmiját és elhúzzon a francba. Egyetemista volt nem volt sok pénze tehát alig adott be valamit. Meg ugye javarészt a mi kajánkhoz is hozzányúlt, nem sajnáltuk tőle sokszor mondtam én is hogy egyen nyugodtan majd ad ő is ha úgy van csak ő semmit nem adott még 1 szelete zacskós kenyeret is sajnált tőlünk, amikor én a jó házi kenyérrel kínáltam.

De lényegében újra kezdtük, tisztalappal, mert voltak akkor vitáink a csaj miatt, hosszú leírni de most minden kezd végre a maga rendjébe állni.

2013. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet belőle és igen csak rajtatok múlik. Lehet ez a szétköltözés még jót is fog tenni. Csak akarnotok kell és tenni kell érte. Az emberek változnak, fejlődik a személyiségük. Ha akarjátok sikerülhet! Sok sikert!
2013. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyén függő.. ha nektek így jó, akkor nincs baj.

habár én nem tudnám elképzelni, hogy párommal külön költözzünk. igaz, még csak kicsit több, mint 1 éve vagyunk együtt és kb 4 hónapja lakunk együtt. de számomra elképzelhetetlen lenne.. :)

2013. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

nekem nincsenek jó tapasztalataim e téren, de csatlakozom az előttem szólókhoz:

egyénfügggő és mki változhat.

sok sikert hozzá!

remélem, nektek sikerül, ami nekünk nem.

2013. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!