Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem szerelme felpofozott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme felpofozott. Mit csináljk?

Figyelt kérdés
Mit csináljak mostv? Nagyon utál azt mondta akadjak le rola :((((( Bunkó voltam igen de már meg bántam :( Nem érti hogy azért csináltam hogy legalább foglalkozik velem olyankor :( Most mindenki utál kb. Nem én tehetkek róla hogy van pasija. Attól hog van neki még tetszhet. De szerinntem most nagyon megutállt :((( Lehet hogy végleg elrontottam? :((( Mert amúgy tetszenék neki ezt Ő <3 mondta :((( És ha pár éven belül szakítanak? Én megvárom :(( volt már valaki így? Nem vagyok hülye amúgy de most nem tudok írni se értelmeset tudtam, hogy ma otthon kellett volna maradnom ...
2017. aug. 17. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne baxx el az életedre éveket feleslegesen egy olyan csajra,aki.....semmilyen csajra.

Életed szerelme,meg az igazi,meg stb, a hollywoooooody filmekben van :D

Ma így gondolod,őaz igazi,holnap találkozol egy másik csajjal,aki nála is jobb lesz,jobban megértitek egymást.

Van pasija,nem vágom mit akarsz :D

Vagy trollkodsz így hajnali kettőkor ? .D

2017. aug. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bar trollkodnek sajnos ez most komoly. Es nem lesz masik csaj, mar tuti nem sokcsajra hittem de ez most komoly :( Es van pasija es? Akkor mi van pont ez a gond. En nem tehetek rola hogy van neki, szerencsetlen helyzet de mit tehetunk?
2017. aug. 17. 02:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz ?

Kezdésnek felébredsz az álomvilágból,és összeszeded magad.

Ez az a tipikus helyzet,amikor totál kiidegelted magad,lelkileg szanaszét....aztán eltelik x idő,hónapok,vagy évek,és legszívesebben a falba vernéd a fejed,mekkora barom voltál :D

Majd leesik.....idővel.

2017. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Pofozd vissza
2017. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tini kategória nem erre van.
2017. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Életem szerelme." Az írásodból az jön le, hogy lehetsz kb.15 éves. Igen, ez abban a korban is nagyon fájdalmas tud lenni, viszont mire eléred a 30 éves kort, addigra sok olyat megismersz aki "életed szerelme" lesz.
2017. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!