Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felpofozott. Hagyjam el, vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Reggel csúnyán összekaptunk,mert hívott egy barátom,de ő kinyomta és még ő kapta fel a vizet,majd vitatkoztunk egy sort,aztán adott egy sallert,mert "szóvá tettem".

Utána bevágta a durcát és elment. De szerintem csak lelkiismeretfurdalása van,de igazából máskor is szokott hisztizni,viszont ez a kirohanása durva volt. Tényleg nem kis pofont kaptam.


26/f



2017. ápr. 15. 20:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Igy van cuccait összepakolni es kidobni a lakás elé
2017. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

A fizikai erőszak részemről semmilyen formában nem elfogadható kapcsolaton belül (nyilván nem a szex közbeni durvulásról beszélek, az kivétel, ha mindkét fél benne van). Részletkérdés, hogy ő a nő, akkor sem. Én, ha férfi lennék biztosan nem akarnék egy ilyen normális kommunikációra képtelen, hisztis nővel együtt lenni. És nem azzal van baj, hogy valami nem tetszett neki, de azt normálisan is meg lehet beszélni a másikkal, pofozkodás, meg hiszti nélkül. Aki erre nem képes, vagy legalább hajlandóságot nem mutat rá, miért van kapcsolatban?

Én elhagynám a helyedben.

2017. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem párkapcsolati erőszak? Vagy az csak akkor, ha a férfi üti meg a nőt?...


Aki már most így kezeli a konfliktust, és reggel óta még csak bocsánatot sem kért, azzal én nem terveznék.

2017. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd el
2017. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Tedd azt, amit egy nő tenne, ha őt pofoznák fel!
2017. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hanyagold ezt a csajt!
2017. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd el. Hisztis, de nagyon, ezt nőként írom.

Szükséged van neked egy házisárkányra?

2017. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd el őt! Szerinted őt érdekled? Nem tartja tiszteletben a barátaidat, hogy te beszélni akarsz velük, és még agresszív is, megpofoz? Ilyen nekem nem hiányozna az életembe.
2017. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
*Aki szeret, az ilyenben, mint pl ez a baráttal való beszélgetés, nem korlátoz.
2017. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd el ezt az állatot! Az erőszak erőszak, attól függetlenül, hogy nő vagy férfi az agresszor.
2017. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!