Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, nektek mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire fontos a külső és a belső, kb. mi az arány?

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

50-50%


De, amit először megnézek, megtudakolok, hogy dohányzik-e, és hogy mennyire fontos számára az egészségtudatos életmód. Ha dohányzik, akkor felejtős.

2017. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

50-50

Ugyanolyan fontos mindkettő, ha bármilyen téren zavaró hiányosságai vannak, kuka.

2017. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha megvan az egy az egyhez arány (egy belsőhöz egy külső tartozik) az az ideális.


Ha csak a külső érdekelne, bőrkabátot vennék, ha meg csak a belső, akkor elmennék a henteshez májért, pacalért.

2017. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az a fontos, hogy a külső és belső legyen összhangban, legyen a másik teljes egész ember önállóan is, és legyen összhangban velem. Nem tudok mit kezdeni egy önmagában fél emberrel, de egy olyannal sem, aki bár önmagával összhangban van, mégsem passzol hozzám, nem érezzük jól magunkat együtt.
2017. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Minden nőnek kizárólag a külső számít, bármit is hazudnak.
2017. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A normális nőknél (kevesebb mint 20%) fele-fele arányban oszlik meg. A maradék 80%-nál a külső és az anyagi helyzet a 100%, a többit magasról leszarják.
2017. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mikor a férfiakat kérdeztem, szinte mind a belsőt emelte ki, a nők kevésbé. Azt hittem, fordítva van.
2017. aug. 27. 15:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő 100% fontos. Ha nem tetszik vagy ha nem szimpi, hogy jönne már be?
2017. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért a férfiaknak is fontos, hogy külsőre tetsszen a partnerük, dugópajtinak persze bárki jó lehet, de azért ők sem feltétlenül jönnek össze olyan nővel, aki nem tetszik nekik. Én sem tetszem külsőre minden férfinak, és volt társkeresőn olyan ismerkedésem, hogy pont ezért nem lett több. És? Nem problémázok miatta, nem tetszünk mindenkinek. Itt mondjuk csak azok szokták szajkózni ezt, hogy csak a belső, akiknek nem megy a csajozás, de viszket a farkuk.
2017. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2017. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!