Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ha a haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a haverotokkal ugyanabba a lányba lennétek szerelmesek, de ő "hajtott volna rá" hamarabb?

Figyelt kérdés
Valós szituáció: vagyok én, a haverom meg egy lány akibe belezúgtam, meg sajnos ő is. Az is gond hogy a haverom már előbb csapta neki a szelet, viszont a lány meg nem igazán néz ki úgy hogy viszonozná az érzéseit. Én egyelőre kivárok, nem nyitottam még a lány felé mert sem az ő, sem az én, sem pedig a haverom és a barátságunk szempontjából nem tartom jó ötletnek ajtóstul rontani a házba, érdekelne hogy mások mit gondolnak erről. Én 21, haverom 20, lány 21.

#randi #lány #barát #szerelem #probléma #barátság #kapcsolat #vonzalom #Szabadság szerelem e kettő kell nekem
2017. aug. 19. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

elég szar ügy, de a barátságotok csak akkor marad meg, ha lemondasz a csajról és nem foglalkozol tovább a témával


viszont mivel belezúgtál...nagyon meglepne, ha a barátságotok nem tenné tönkre ez a dolog

2017. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem haverral volt ilyen nem baráttal lemondtam mert mint ember azon filoztam hogyha valakinek megszakad a szive miert màs legyen 1-2honapig birtam mire feladtam ezt az ideologiatmert rajottem hogy ugyanolyan fontos resze vagyok a vilagnak mint mindenki es nem akartam elnyomni magam elkezdtem hajtani erre ra egy honapra összejöttek asszem azota gyakorizok 4ève kb
2017. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjátok el, hogy a csaj dönt. Itt nem érkezési sorrend van, mint a kisboltban, hogy az viszi el az utolsó kenyeret, aki előbb ér oda.

Még az is lehet, hogy egyikőtök se kell neki.

2017. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd például 4-es történetét,mert ha nem próbálkozol a lány nem tudja mit érzel.
2017. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha fontos a barátságotok, szerintem keress mást, vagy legalábbis várd meg míg kiderül, hogy lesz-e köztük valami.
2017. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mások szerint meg ilyenkor "nincs barátság". Franc tudja, szerencsére én soha nem kerültem ilyen helyzetbe.
2017. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!