Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető valamilyen összefüggés?

Figyelt kérdés

Eddig két lányba voltam szerelmes és mindkét esetben

a hölgyek anyukája is szimpatikus volt. Nagyon jól kijöttem velük. (Nem kell semmi rosszra gondolni nem úgy tetszettek mind nők). Ők is megkedveltek engem, holott fogalmuk sem volt hogy szerelmes voltam.


2017. aug. 22. 19:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem az összefüggést hogy nem a két eset között, hanem hogy szeretem a lányt és szimpatikus az anyja is.
2017. aug. 22. 19:36
 2/2 anonim ***** válasza:

De ha jól olvastam, akkor a lányok sem tudták, hogy szerelmes voltál beléjük?

Gondolom azért volt szimpatikus az anyukájuk, mert mégiscsak genetika, saját vér, tehát lehet belső tulajdonságaiban az anyukájukra hasonlítanak.

2017. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!