Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan pasi, akinek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, akinek azért nem volt soha hosszútávú kapcsolata, mert nem bírja a kötöttségeket?

Figyelt kérdés
Az ilyenek előbb-utóbb elég érettek lesznek hozzá, vagy mindig ilyenek maradnak?

2017. júl. 13. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Anyám borogass... Szabad szelleműnek lenni annyi mint éretlennek lenni?
2017. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van, ismerek ilyeneket. De ezzel semmi gond nincs, hisz én is pont ilyen nő vagyok :D
2017. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Egyetlen pasi sem bírja a kötöttségeket. Az, hogy végül elkapják-e a tökét, az nem ezen, hanem azon múlik, hogy mennyire akad "emberére".
2017. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Annyira szar duma ez a "nem bírja a kötöttségeket" :D Nevezzük csak a nevén a dolgokat: képtelen felelősséget vállalni és önző.
2017. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Màr miért lenne önző ??

Mert nem akarja elviselni a párkapcsolatokkal járó "rosszat"? A féltékenység , hiszti, vita és társai...


Biztos fog mindenki találni magának párt idővel, de addig hadd élje úgy mindenki az életét , ahogy akarja!

2017. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat választás kérdése nem egy kényszer.

Egyébként igen van én is ilyen vagyok. (Azt h éretlen lennék nem gondolnám. )


És a hobbim miatt nincs nőm és nem is akarok.

Én egyszerűen nem kívánok ilyennel foglalkozni, játsszák ezt a kapcsfüggök.


Én meg maradok szabad ahogy eddig is az voltam.

Család, gyerek.... azt majd mással.

2017. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen férfit, 40-hez közelít és nem szeretne különösebben kapcsolatot, mert akkor nem tudna haverozni, meg bulizni. Szóval inkább ezt választja.
2017. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Kedves 4-es! Le kell élni jó néhány évtizedet ahhoz, hogy az ember kellő önkritikával rendelkezzék. Sok barátomon, s magamon tapasztaltam, hogy 50 fölött éri el ezt a kort az ember. Azt is elmondom neked, hogy sok-sok éve élek párkapcsolatban, feleségem, családom van. A gyerekeim is idősebbek, mint te. De ez nem azért történt így, mert minden vágyam az volt, hogy végre megnyessék a szárnyaimat, és megfosszanak a szabadságomtól, hanem azért, mert olyan nővel találkoztam, aki mellett révbe értem, és eszem ágában sem volt többé elhagyni ezt a révet. Evolúciós okokból minden férfi ilyen. Ezért írtam, amit írtam.
2017. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!