Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shahin Adam kérdése:

Mennyire szerelmes?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat ami 4 hónapja tart.

A korkülönbség elég nagy én vagyok 24(f) a párom 40(l),a kapcsolatunk elején nem voltak problémák ,de most sajnos én kicsit belülről szenvedek mert én avval nyaggatom,hogy jobban szeretem őt mint ő engem,egyszerűen ezt érzem próbáltuk is megbeszélni de ő ellenkezett és nem győzte mondani,hogy ő is szeret.

De nekem nagyon nagy hiányaim vannak például soha nem mondja,hogy hiányzol,nem becézget,nincs annyira sz.arul a hiányomtól ellenkezőleg velem,én üresnek érzem magam ha nincs velem és én nagyon szerelmesvagyok,ő úgy gondolja,hogy illúzióban élek és nem csak én vagyok az élete legfontosabb része,hanem a gyereke elsősorban,és ezért nem tud szeretet adni.

-szex rendben van

-sokat vagyunk együtt

Sokat mondogatta,hogy megölöm ezt a kapcsolatot a szeretettemmel,sajnos nagyon sokat dolgozik és nem jut rám annyi figyelem.

Mi a véleményetek,egy nagyon szerelmes nő hogy viselkedik?


2017. aug. 24. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Szeretném kipótolni a kérdésemet pár dologgal.


Mit csináljak ?Hogy lépjek tovább?


1000 kérdésem lenne még de nem fér ki ide.


Lehet,hogy üldözési mániába szenvedek ,de azt is észrevettem,hogy nem néz rám annyit,kicsit olyan mint ha nem lennék az esete se ,nem szokott nézni engem csak kizárólag ha én is ránézek,bevallom és sokat nézem mert tetszik meg van mit rajta nézni,értitek mit mondok remélem(:

2017. aug. 24. 20:42
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám felrázni ezt a kapcsolatot ,hogy birnám elérni,hogy totálisan belém legyen zúgva????
2017. aug. 24. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
naa szóval te vagy 24 fiatal sràc õ pedig egy 40 èves anyuka. Fura egy vilàg kicsit fura fiatal vagy mèrt nem korodbeliddel kezdel?. Èrtem, hogy szerelmes vagy. Szoktàk mondani, hogy szerelemben a kor nem szàmít, de igenis szàmít lehet, hogy mèg most nem,de könyörgöm 16 èv van köztetek ès az nem kevès te leszel 30 õ meg õ meg 46 anyukàd lehetne. Ès mint ahogy írtad szex stb jól megy... meg stb meg van rajta mit fogni meg nagyon tetszik. Ez mind csak külsõ. Egyszer mindenki megöregszik ès a szèp test a szèp arc nem olyan lessz mint amibe beleszerettèl. A belsõ marad meg ami igazàn szèp. Ès ha csak a külsõjèbe vagy szerelmes akkor ez nem fog sokàig tartani. Szoktàk mondani :" Külsõ megfog belsõ megtart. Ès mèg szèp, hogy a gyereke az elsõ ( te is az lehetnèl) minden normàlis szûlõnek elsõ a gyereke. Ez tök termèszetes. Ès ha mellette dolgozik azt meg elkell fogadnod valamibõl megkell èlni az èpp olyan fontos mint bàrmi màs az otthon ülèsbõl nem fog megèlni. Èe hogy paranoiás vagy -e? Hàt picit. Habàr megèrtelek amikor volt baràtom nem ûgy írt vagy nem figyelt úgy ràm nekem is feltünt ès èn is szóvà tettem,xd megkèrdeztem hogy most akkor nem szeretsz meg stb xd mert nyilvàn szerelmes vagy ès azt akarod hogy te lègy az elsõ meg stb.de attól meg biztos szeret csak na ha neked teljes figyelem kell ès te akarsz lenni az elsõ akkor keress korombelit akinek te leszel az elsõ , mert èrthetõ hogy gyerekek sokkal fontosabbak mint te ez mindig is így lessz ès ez így van rendjèn.
2017. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!