Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi legjobb barátom mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi legjobb barátom mikor jön rá hogy velem kéne lennie?

Figyelt kérdés

Irigy, irigy, irigy vagyok! Egy fiú barátom, akivel régebben baromira közel álltunk - ma már inkább csak jól tudunk beszélgetni - iszonyat jó pasi. És ezt nem(csak) a külsejére mondom. A tulajdonságai teszik azzá (persze a helyességével meg jó testével egyetemben). Mindig is tetszett, de nem kellettem neki mint barátnő-barátnő, csak ilyen lány barát-barátnőként. Van is állandó barátnője de leszarom, egyáltalán jó kifejezés ez, hogy "állandó barátnő"? Baromi szar kifejezés szerintem. :D Mondjuk inkább "komoly kapcsolat"-nak. Szóval van neki "komoly barátnője", az én szótáramban az az ami legalább egy 1,5 éves kapcsolat (a legtöbben 1 évig se húzzák de verik a mellüket). Szoval ez a csaja rohadtul nen szimpatizál velem, bár illemből azért megjátssza magát, ha kell. De értelemszerűen én se bírom, szóval nem zavar. De kezd közém meg a barátom közé állni.

Egyszer ugyanis volt egy program, ahová elhívtam őket, de a meghívást sajnos a barátnőnek mondtam, hogy majd ő közvetíti, mivel akkor hirtelen csak ő volt kéznél, és nem akartam várni a hírrel. Nen mutatkoztak, és azonnal tudtam hogy beigazolódott a sejtésem, hogy nen adta át a meghívást, az üzenetet. Mikor legközelebb találkoztam a barátommal, kérdeztem, meghívott egyáltalán a csajod? Hazudott: igen. Tudtam hogy hazudik, ő is tudta hogy hazudik, sőt azt is tudta, hogy tudom hogy hazudik. De nem volt jelentősége. Csak egyvalami számított, hogy ezzel kijelölte a fontossági sorrendet. A barátnője az első, akinek jó híre érdekében még hazudni is hajlandó volt nekem, az ezeréves barátjának. Fájt. De nem mondtam semmit inkább, mert tuti neki is fájt. Nem hiszem el hogy képeken ráébredni, én vagyok a neki való nő.


2017. aug. 25. 12:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Még a tulajdon anyja is jobban tudja, mindig mondta neki, velem kéne járnia, mi olyan jól megvagyunk.
2017. aug. 25. 12:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten, a baratnoje az elso neki nem a baratja? Hogy mik vannak.. Hiaba kene veled lennie, neki nem kellesz.
2017. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen te irigy vagy...és ezt elég sok soron keresztül taglaltad is :D

de azt nem írtad le, te milyen is lennél, miért is járna veled jobban...


engem a saját apám traktál egyfolytában, hogy hozzám egy kb 10 éve ismert lány barátom illene, de én ismerem az igényeimet és a lányt, én tudom mire vágyom és miért nem illünk össze...

szóval a srác anyja hiába mondja, hogy veled jobb lenne, nem biztos, sőt! lehet veled rosszabb lenne!

2017. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj rá türelmesen
2017. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a barátnője az első, alap. Sőt, mondok jobbat, neki akkor se kellenél, ha nem lenne képben a barátnő - ha nem így lenne, akkor nem friendzone-olt volna már mielőtt összejött vele. Reménykedhetsz meg irigykedhetsz továbbra is, de csak magaddal cseszel ki, ha fejreállsz sem fog hirtelen beléd szeretni, ha eddig nem tette.
2017. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy a barátnője nem szimpatizál veled. Vegyél vissza magadból, mert nem kicsit szánalmas, amit csinálsz.
2017. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátnője sem hülye, érzi/látja hogy rá vagy kattanva a pasijára. Fordított esetben te is fújnál arra, aki el akarja happolni a pasidat. Hiszen arra is fújsz aki elhappolta a pasit, aki sosem volt a tiéd. Az is lehet, hogy átadta a meghívást, de nem akart elmenni veled hármasban így nem mentek.

Én is átéltem fiatalabb huszonéves koromban ezt a "miért nem veszi észre, hogy mi összeillünk" dolgot, mire rájöttem, hogy ez csak az én nézőpontom. Pedig nálam azzal is meg volt spékelve, hogy egyértelműen vonzódott hozzám szexuálisan, mellette pedig mindent megbeszéltünk. De szerelmes nem volt belém, nem ilyen nőt képzelt el maga mellé, megsebezni meg nem akart, így egy újjal sem ért hozzám.

Ha nincs kölcsönös vonzalom, megette a fene hogy papíron passzolok egymáshoz. Ha akarna tőled valamit, már rég bepróbálkozott volna. Szerintem hagyd a fenébe, keress valaki mást.

2017. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe nagyon kemény vagy. :p


Még szép hogy a barátnő-barátnő a fontosabb, és nem te.

Nem jössz be neki mint nő ezt miért nem tudod felfogni?

2017. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha összeillenétek, már együtt lennétek. Nagyfiú már a barátod, el tudja dönteni, mit akar.
2017. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!