Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha párotok legjobb barátja azt állítaná, hogy párotok megcsal? Majd a végén kiderül, hogy nem is igaz.

Figyelt kérdés
Azt állította, hogy mindenkit megcsalt, csak senki nem tudta meg és nekem szeretne szólni, mert én szimpatikus vagyok neki, hogy ne csalódjak, de engem is meg fog mert nagyon sz.rházi. Ezután nagy vita alakult ki én kibuktam nagyon. Átbeszélés után én biztos vagyok benne, hogy nem mondd igazat :) főleg, hogy utána bocsánatot is kért, hogy nem igaz, amit mondott. Ezután milyen lenne a kapcsolatotok vele? Mit tennétek ilyenkor?

2013. jan. 10. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
megfojtanám... sanszos, hogy bejössz neki és ilyen gusztustalan módszerrel akart elszedni a barátod mellől. az ilyen nem barát... szánalmas...
2013. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ő a legjobb barátja ?
2013. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a legjobb barátja, akkor milyenek az ellenségei? Nem ártana, ha a körmére néznél a párodnak (nem úgy hogy megkérdezed tőle biztus nem fogja letagadni nem?), és ha tényleg nem csinált semmit akkor szólni neki h vigyázzon kivel haverkodik.
2013. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy bölcs mondás, hogy ilyen barátok mellett nincs is szükség ellenségekre.

Az ehhez hasonló helyzetekre az egyetlen reális megoldás, ha a legjobb barátból exbaráti státusba helyezik az illetőt. A legvalószínűbb oka egyébként a tettének, hogy neki is tetszik a barát párja és úgy gondolja, ha szétrobbantja a kapcsolatot, akkor majd ő jöhet neki, először vígasztalóként, később utódként.

2013. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátja lenne, akkor még úgy se mondana róla ilyeneket, ha igaz lenne. Tehát nem a barátja, ergo akár másban is hazudhat. Én elmondanám a pasimnak, aztán közösen elküldenénk a halál f@szára a srácot.
2013. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gáz valótlant állítani föleg legjobb barát részéről a szarkeverés az mindenhol jelen van , én nem állnák szóba az illetővel sőt kerülném is
2013. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és sokat segít, amiket mondtatok és "érdekes" én is így gondolom. Sokszor megkapom, hogy tegyem már túl magam a dolgokon és felejtsem el. De sajnos nem megy. Nem haragtartó vagyok, de ezt nem tudom elfelejteni és a hátam közepére nem kívánom az illetőt. Ők még mindig barátok, ami nem is baj. Konkrétan már belefáradtam nem érdekel, de az én torkomon nem nyomják le a társaságát.
2013. jan. 10. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hasonlít az én történeteimre is!Pl jelenlegi barátomnak ex legjobb barátnőm e-mailben írt neki dolgokat! Pl,hogy vigyázzon velem,mert anno középsuliba nekem elvileg hetente voltak pasijaim(csak kár hogy erről nem tudok),meg ha voltak is barátomnak égvilágon ahhoz semmi köze,az a múlt,akkor nem is ismert!Na meg h az összes barátomat megcsalltam(erről sem tudok,de azért érdekes dolgok jöttek elő),meg h előzőt is akivel több mint 1évig voltam együtt megcsaltam..mert neki exem ezt mondta:D Hát tudom miért írogatta...Szóval ha igaz barátja a párodnak,akkor nem mondana neked ilyet! Meg úgy konkrétan attól ha igaz is h eddigi partnereit megcsallta,nem lényeg...az a lényeg h téged ne csalljon meg
2013. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!