Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet feldolgozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni ha nem vagy a párod klasszikus értelemben vett esete?

Figyelt kérdés
Értsd úgy, hogy pl van egy srác, aki mindig is a magas modell alkatú lányokat szerette de a jelenlegi baratnője alacsony és húsos. Az ideálja ettől független a modell alkatú lány. Van az olyan kapcsolatnak jövője?

2017. aug. 25. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ideálom a magas, szőkésbaena hajú, világos szemű, babapopsi arcú vékony pasik.

A párom alig magasabb nálam, szénfekete a haja, barna a szeme, szakálla van, és izmos.

Oda meg vissza vagyok érte, tojok rá hogy mi az "ideálom", ő kell nekem és kész. A kapcsolatunk nagyon boldog, és bizony van jövője. :)


Szóval lehetséges, de nem mindegy, hogy pl megtetszettél a párodnak így is és odavan érted, vagy épp te sikerültél, és nem is tetszel neki annyira....

2017. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Az én párom sem az ideállom és én sem vagyok az ideállja, túlságosan hasonlítunk egymásra (külsőre is, sokszor testvérnek néztek minket), és a lehető legtávolabb álok az ő ideális pasijától, de ő is azért messze van az eddigi ideáloktól.


Boldog házasság, már jön a baba, egy lányt nem találtam azóta aki fel tudná venni vele a versenyt.


Még kérdés?

2017. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van jövője. Én magas vékony vagyok. Barátom mindig a kicsi barna lányokra bukott. De már engem szeret. Ő sem az, aki külsőre az első gondolatom. Világosbarna, és mindig is a fekete pasik jöttek be. A legtöbb esetben ideál csak elméletben van.
2017. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak személyiség számít.
2017. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nincs is mit feldolgozni.


Gondolom, megvolt annak az oka, hogy téged választott. Biztos, hogy tetszel neki.


Miért ne lenne jövője?


21/L

2017. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első randin kiderült, hogy külsőre nem vagyunk egymás ideáljai... 11 éve vagyunk együtt.
2017. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak a szőke csajok az ideáljai, én déli típus vagyok. Nekem a déli típusú pasik jönnek be, ő északi típus. 2 gyerekünk van, 15 éve vagyunk együtt, de most, hogy mondod, fel kéne már dolgoznunk ezt a sokkot.
2017. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az ideál mánia amúgy is a média szuggessziója nem kis részben. Aztán arra az elérhetetlenre vágynak éveken át a fiúk-lányok és nem veszik észre azt a lehetséges nagy boldogságot ami elmegy mellettük kétlábon járó hús-vér ember formájában.
2022. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!