Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi csalódást úgy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódást úgy lehet feldolgozni, hogy rengeteg mindennel elfoglalom magam?

Figyelt kérdés
Talán ha rengeteg dologgal elfoglalom maga, akkor nem fogok rá gondolni. Ha pedig hasznos dolgokba vágok bele, akkor duplán jól járok.
2016. nov. 4. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán igaz is lehet, de ha engem kérdezel, akkor akár szerelmi csalódás után fejen is állhatnék, nem változna semmi, csak a hülyeségeken kattognék.

Reméljük, hogy te nem ilyen vagy.

2016. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából úgy voltam ahogy az első, elég nagy csalódás volt, próbáltam én sportba belevágni, többet kimozdulni otthonról többet dolgozni elfoglaltságokat találni de....


De tökmindegy volt mit csináltam akkor is ő járt a fejemben...elég sok idő volt míg túlléptem rajta

2016. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túltenni nem, de ez segít mivel lekötöd magad és így legalább nem agyalsz.
2016. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod, mit kéne ilyenkor? Elmenni otthonról egy teljesen új környezetbe, másik városba kiruccanni. Persze ez nem egyszerű, de így garantáltan nem fogsz rá gondolni mert izgalmasabb lesz a városnézés/kirándulás. Ha lehet, ne egyedül menj.
2016. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előzőeknek igaza van, akármit csinálsz a másikon fog járni az agyad....DE ha sportolsz akkor endorfint termelsz és kiadod a "fáradt gőzt", segít átgondolni a dolgokat (milliószor) és eszméletlen sokat segít a feldolgozásban.

Ha pedig tanulsz akkor úgy érzed valamit "profitálsz" az egész csalódásból, a dühödet bele tudod fordítani és ha meglesz az eredménye akkor büszke leszel magadra.


Szóval a válasz határozottan igen. Segít az elfoglaltság, ha pedig hasznos dolgot csinálsz akkor duplán jól jársz.

2016. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!