Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (lent a magyarázat)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boti505 kérdése:

Mit tegyek? (lent a magyarázat)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. De ő nem viszonozza. Azt mondta hogy "Ne magadba keresd a hibát! Ez nekem belülről jön...

2017. aug. 26. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, egyszerűen nem jössz be neki. Keress másik csajt.
2017. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Manapság tényleg ennyire értetlenek és h..lyék az emberek, vagy ezt tanítják nekik?


Ha nem viszonozzák az érdeklődésedet, akkor miért teszel fel olyan kérdést, hogy mégis mit tegyél?


Keress másik csajt, aki viszonozza az érdeklődésedet!! Ehhez nem kell agysebésznek lenni, hogy erre magadtól is rágyere!

2017. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem jössz be neki, és erről te nem tehetsz, sajnos van ilyen, és ezzel a csaj még korrekt volt, manapság az ilyen is ritka sajnos. Fel a fejjel, lépj tovább.
2017. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik, viszont te valamiért nem jössz be neki. Ez ellen nem tudsz mit tenni, keress mást.
2017. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan emberek, akik egyszerűen nem vonzanak. Nem tudom megindokolni, nem tudok konkrét rosszat mondani rá, egyszerűen tök klassz ember, de nem fog meg az istenért sem benne semmi. Én erre szoktam mondani, hogy ne magában keresse a hibát, vagy arra, ha egyszerűen nem akarok kapcsolatot, mert nincs rá időm, meg nem állok úgy lelkileg, hogy tudjak adni másoknak. Vannak az embernek olyan időszakai (legalábbis nekem), mikor pihentetnie kell az ilyesmit, és magára koncentrálni. Én nem vagyok társfüggő, tudom, mikor kell magamba fordulni.
2017. aug. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!