Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Skacok! Azt miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok! Azt miért nem szeretik a lányok, ha a pasijuk oktatja őket?

Figyelt kérdés
Magyarázok a csajnak, az meg olyan fejjel hallgatja hogy "aha, nagyon klassz, de figyelj csak, mennem kell haza..." Ennyire szégyen a másik féltől tanulni?

2016. aug. 25. 20:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg kioktató stílussal párosult ez, és az nem tetszett.
2016. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha nagyon lenéző, és kioktató hangnemben mondod, akkor engem is idegesítene. Lehet, hogy ez volt a baj..
2016. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Kérte, hogy magyarázz el neki valamit vagy csak nekiálltál okoskodni?
2016. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem kioktatás, hanem rendes megmagyarázás. Példa: miért nem lehetséges az élet a többi kőzetbolygón, vagy akármi.

Azt ne várja el tőlem, hogy olyanról tartsak kiselőadást,hogy milyen színű rúzs illik a narancsbőrhöz...

2016. aug. 25. 20:45
 5/33 anonim ***** válasza:
70%
és akkor ez a csaj a te bnőd? Gratulálok. Több mint való nem az esze miatt vagy vele.. akkor úgy is állj hozzá. ne tanitgasd.
2016. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nincs most barátnőm, csak volt ilyen. Ezt a kérdést nagy általánosságban tettem fel :) tehát nem személy szerint bárkire is utalva.
2016. aug. 25. 20:54
 7/33 anonim válasza:
74%
Ha olyan dolgot próbáltál neki elmagyarázni ami nem is érdekli akkor érthető. A buta lány nem fog megváltozni főleg ha csak a rúzsa színe érdekli.
2016. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak a Naprendszerben van kőzetbolygó. Ne tarts kiselőadást olyan dologról, amihez nem értesz!
2016. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
4%

Mert valószínüleg igazad van.

A nők/lányok nem tudják beismerni, hogy tévedtek.


Ők egész életükben egész máshogy voltak nevelve, más értékrend szerint. Nem sok ösztönzés létezik számukra, ezért tragédiaként élik meg.


Attól még, hogy neki nem tetszik az nem jelenti, hogy neked nincs igazad.

2016. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hol írtam én hogy csak a Naprendszerben van kőzetbolygó? :D
2016. aug. 25. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!