Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit szólnátok ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha ez kiderülne a pasitokról?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne, hogy már évek óta odavan értetek, mikor még te max csak látásból ismerted vagy távolról, de nektek barátotok volt ezért nem kezdeményezett nagyon. Szóval "megvárt" titeket mert egyszerűen annyira tetszettetek neki, ezalatt nem is volt komoly kapcsolata. Szerintetek ez furcsa? Vagy inkább tetszene, hogy ennyire sokat látott bennetek, és ilyen kitartó volt?
2017. aug. 27. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Engem az ilyen megszállottság megijeszt, de én sok sorozatot nézek.
2017. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
ez már inkább beteges szerintem
2017. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Ijesztő.
2017. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezzel semmi gond nincs.
2017. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
En ugyan ezt csinalom :D beteges.. De a szerelem elveszi az ember eszet!:)
2017. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem hinném el. Aztán ha el is hinném, ijesztő lenne, talán kicsit taszító is. Kövezzetek meg, de elég nagy seggnyalónak vagy élettelennek kell ahhoz lenni, hogy valakiért úgy odáig legyél, hogy még csak nem is beszéltetek. Nálam ilyen sosem volt, voltak pedig plátói szerelmeim, valaki tetszett egy ideig, aztán vagy lett valami, vagy az élet megy tovább, éveket nem dobok ki reménytelen várakozásra.

21N

2017. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem lenne befolyással, de nem díjaznám. Nagyon sokat fog várni a kapcsolattól, egy kész kis megváltást. Ha különleges egy kapcsolat, az legyen meglepetés. Ne az egyikünk ötéves terve... :P Különben is megszállott, max tetszhettem neki, rám kattant, de semmi mély. Béna volt hogy nem tudott becsajozni, ezért jutott túl sok ideje rám.
2017. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen tetszene...tetszik. Hasonló szituációban vagyok, és valahogy érdekel a kitartása. Valószínű, hogy nagyon komolyan érdeklem, ha hosszú idő óta vár rám. Furcsa, mert a mai türelmetlen világban ritkán tapasztalni azt, hogy valaki kitartóan vár valakire.
2017. aug. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg "megvárt", az úgy nekem kicsit furcsa és sok lenne. Aki ennyire tervez, alakít olyan helyzetekben, ahol általában spontán alakulnak a dolgok, az kicsit bizarr, amit előttem is írtak.

Amúgy mi is ismertük egymást, mielőtt összejöttünk, mert egy helyen dolgoztunk. Nekem akkor épp volt is valakim. Tudtam, hogy tetszem neki, sőt, mondta is, de természetesen, nem tolakodóan. Csak azért nem mondtam akkor, hogy ő is tetszik nekem, mert szerintem ez pofátlanság lett volna, mivel volt barátom. Nem voltak vészes, feszült szituációk köztünk, mert nem erőltettük. Ő sem várt rám, hiszen közben randizott, ismerkedett, megpróbálta másokkal, nem tartogatta magát nekem. Aztán a helyzet úgy hozta mégis, hogy nem lett komolyabb kapcsolata, mielőtt összejöttünk volna.

2017. aug. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnék egy olyan embert komolyan venni, aki kizárólag a külsőm miatt "rajong értem" úgy, hogy még csak nem is ismer. Inkább taszító lenne, mint vonzó.
2017. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!