Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne a pasitokról, hogy a kapcsolatotok előtt k. u. rvázni járt?

Figyelt kérdés
Azt állítja, hogy külföldön nem tudott úgy ismerkedni, és nem volt más választása, ha szex kellett neki. Először 4-5 alkalmat vallott be, aztán már 9-et. Hogy mekkorá hazudik, azt nem tudom. Lányok nem félnétek ilyen pasitól, hogy kapcsolatban is eljár k.u.rvázni titokban? Szeretem őt, ő is nagyon szeret engem, ebben biztos vagyok. De utálom és elítéltem mindig is az olyan férfiakat akik képesek fizetni egy ri.ngyónak a szexért, akibe naponta 30-an törlik bele a fa.rkukat.... hogy tegyem túl magam ezen, hogy ne azon kattogjon az agyam mindig, hogy mekkora ocsmány volt anno a párom? Ettől még az is jobb, ha elmegy szórakozóhelyre, és ott szed össze egy férfi alkalmi szexre nőt. Na de k.urvázni??????????????????????
2014. márc. 19. 08:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a buliban fölszedett "pillangók" tisztábbak a k..váknál. Sőt!
2014. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, a hivatásos lányok figyelnek magukra, a buli lotyók meg egyszerűen felelőtlenek. Szerintem lépj túl rajta, amíg együtt vagytok nem hinném, hogy elmászkálna fizetős szolgáltatásokért. Az én bnőmnek voltak bulis egy éjszakásai, de amikor csinálta egyedül volt. Engem is zavar, de megbeszéltem vele, ha elromlik a kapcsolatunk akkor megbeszéljük és mindenki megy a saját útjára. Értékeld, hogy őszinte volt és nem hallgatta el előled.
2014. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Bevallotta neked, mégha nem is az osszeset,a lényeg azon van, hogy elment. Szerintem nincs sok különbség az egyéjszakás kalandok és a qvák között. Egyedülálló volt, és hianyzott neki a sex. De az már a múlt, mostmár ott vsgy neki Te. :)
2014. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert valaki kapcsolaton kívül tett ilyet nem feltétlenül fog kapcsolatban is...sőt..


Tudomásul venném, ennyi

Szerintem is a hivatásosok jobba figyelnek magukra, mint a bulis csajok.

Igazándiból gondolom gumit mindig használt..

Másrészt én éventem emgyek kivizsgáltatni magam.szűrővizsgálatok.. És évi többször vért adok, tehát a tkomolyabb betegségek is kizárva (hiv, aids)

2014. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Nem elitélendő aki fizetős hölgyekhez járt.

Egy férfinak nem olyan egyszerű partnert találnia mint egy nőnek, szóval pláne külföldön nem. Így én nem találok semmit kivetnivalót ebben. Nyilván nem azért járt, és vallotta be neked, mert titokban el akar majd járni, hanem azért, mert nyílt lapokkal akar játszani, nem akar megtéveszteni ezzel téged. Amúgy magyarázd már el nekem miben jobb az egy félrészeg, önkívületi állapotban lévő ismeretlen szop le mint egy józan, és tiszta nő aki még a kívánságaidat is teljesíti ha megfizeted?



De reakciódból látszik egyrészt a tudatlanságod, meg az előítéletességed is, szóval lehet jobban jár a srác ha nem jön össze veled a dolog. Az a baj, hogy benned is az ápolatlan, nemi beteg, szakadt sarki szajha képe él, pedig nagyon sok minőségi szolgáltatást nyújtó ápolt nő dolgozik, és öcsém jópár közülük jobban néz ki és tisztább mint sok csaj. Arról nem is beszélve, hogy főleg külföldön vannak egészen kultúrált bordélyok is.


Nekem pl az egyik kollégám évekig járt fizetős csajokhoz, nem is titkolta, ma felesége van két kislánnyal. Semmivel sem rosszabb ember azoknál akik nem vettek igénybe ilyen szolgáltatást.

2014. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ígyis úgyis ku*rvázik :D ha van rá pénze akkor egészségére :D
2014. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én biztosan elhagynám. Nem bírnám többé magamhoz közel engedni..
2014. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Na, a sok előitéletes kezd felbukkanni... :D
2014. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni Szalai Vivien Hamis gyönyör című könyvét. Méhnyakrák miatt ki kellett pakolni. Szerintetek honnan kapta azt a vírust??

Attól, hogy HIV-t nem lehet kapni még biztonságos egy ilyen nő. Egy kis tinin mégsem megy végig a fél város..egyébként ők is többségében fertőzöttek de hivatásosok közt meg aztán tényleg mindenki az. A pasi hordozó és remekül át lehet adni a női partnerünknek. Akiben van szemernyi felelősség érzet az legalább elmegy szűrésre mielőtt a hivatásosból átrakja a farkát a barátnőjébe akit elvileg nagyon szeret..

A másik az orális szex... a legtöbb pasi szeret nyalakodni. Ahhoz milyen óvszer használt vajon?? Fújj egyszerüen undorodnék tőle és kész...

2014. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én is undorodok néha tőle.... ennyi.
2014. márc. 19. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!