Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy barátomnak, koncertjegyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátomnak, koncertjegyet vettem a szülinapjára. Örült neki, viszont meglepődtem mert az volt a reakciója hogy "te nem jössz". Ez jelent valamit? Vagy csak túlkombinálom?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 13:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor ezek szerint megvetted végül :) Szerintem elég furán jön ki, ha elküldesz valakit egyedül egy koncertre, általában ilyenkor azt szokták, hogy két jegyet vesznek, és a másik jeggyel az ajándékozó kíséri el az ajándékozottat.
2017. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kérdezte, vagy kijelentette?

És egyébként tényleg nem mész? Lehet,hogy arra számított,hogy együtt mentek.Így Ő egyedül megy?

2017. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg 1db jegyet vettél ajándékba? Ez elég gáz
2017. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mivel csak ő szereti, így gondoltam csak egyet veszek.
2017. aug. 29. 13:59
 5/27 A kérdező kommentje:
Csak kérdezte, nem kijelentette, nem lehet hogy csak zavarában mondta?MEg sem fordult a fejemben hogy magamnak is vegyek,
2017. aug. 29. 14:02
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehat ahelyett, hogy randit csinalnal belole, vettel egy jegyet egy olyan programra, ahova epeszu ember, aki nem akarja magat maganyos luzernek erezni, sosem menne el egyedul... ehhez azert gratulalok :D. Es utana csodalkozol, hogy megkerdezi hogy te nem jossz?
2017. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
17 éve ismerjük egymást.
2017. aug. 29. 14:09
 8/27 A kérdező kommentje:
Egyébként sokáig nem foglalkoztunk egymással. Mert a szüleimmel kezdett jóban lenni, ráadásul akkor én még kisebb voltam, 8 évvel idősebb.Bántó kritikát nem szeretnék kapni. Így is iszonyat nehéz ez az egész. Lépnék is de nehéz, közben meghalok érte.
2017. aug. 29. 14:10
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Amikor élményt adsz ajándékba az sosem arról szól, hogy nesze itt egy jegy, mássz fel egyedül a Himalája tetejére, hanem arról, hogy szia, másszunk fel együtt.


Az ember általában nem szeret egyedül elmenni a koncertre (ahogy korábban írták jó kis magányos loosernek érzed magad), az igazi ajándék az, ha eljön velem egy barátom, nem az, ha ad egy jegyet.

2017. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha régóta ismered, közel álltok egymáshoz, akkor beszéld ezt meg Vele. Bár ha jól ismered azt is tudnod kell,hogy Ő mennyire olyan személyiség aki egyedül is elmegy a koncertre. Mert vannak ilyenek is bőven!
2017. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!