Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a szituban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a szituban? Mire gondolnátok? Teljesen hülyének érzem magam. Túlkombinálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátom egyedül lakik, együtt töltöttük az estét nála. Nagyon meg vagyok fázva, a használt zsepiket ki akartam dobni a fürdőszobai kukába. Amikor kinyitottam a fedelét, akkor láttam, hogy van benne néhány használt betét becsomagolva, és tampon is. Ami biztos, hogy nem az enyém. Rákérdeztem. Erre azt mondta, hogy nem tudja kié, biztos a múltkor volt nála vmi távoli unokatestvére akiről azt se tudta, hogy létezik, és biztos az ő barátnője használta. De eddig nem volt arról szó, hogy a barátnője is ott volt a srácnak... és ennyi betét meg tampon nem 1-2 óra alatt fogy el. Sajnos nagyon jó megfigyelő vagyok, minden apróságot észre veszek, és nem nyugtatott meg a magyarázata. Mit gondolnátok a helyemben?
2015. febr. 8. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudta, hogy létezik, de egyenest barátnőstül jött, sőt, annyira távoli, hogy lehet 3-4 napon át gyűjtögette a tamponokat, mielőtt még kidobhatta volna őket bárhol.


Gyenge próbálkozás volt a részéről.

2015. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Szerintem is gyanús.

Ráadásul az ilyen szemetet általában nem hagyják hetekig ott bűzölögni.

2015. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázkodás...gyanús...szóval ne lepődj meg ha...nem is mondom ki.
2015. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Szomorú, de val'szeg nem egyedül vagy a zenekarban :(


Bár úgy kell neked, miért Mr.Nagymenőarc-al vagy akinél számíthatsz rá hogy nem egy kapura játszik.

2015. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nem tudok semmi pozitívat mondani... Cselekedj! :\
2015. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gyanús. De hogyan bizonyosodjak meg róla 100%osan?

Az a furcsa nekem, hogy ha nem csak ketten vagyunk a kapcsolatban, akkor miért akarja, hogy még ebben a hónapban odaköltözzek hozzá? Hiszen így a saját dolgát nehezíti meg.

2015. febr. 8. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg szomszédját látott-e lányt (valami kamu szöveggel kérdezd meg). Toppanj be hozzá mikor nem számít rád. Szervezz olyan időre közös programot mikor nem számít rá és ne hagyd hogy telefonáljon senkinek meg írjon. Lehet akkor menne az a lány. Meg ilyenek...találd fel magad :)
2015. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A szomszédokat nem ismerem. Nemrég költözött oda, családi ház, elég zárt az udvar.

Sajnos mindkettem 2műszakozunk, nehéz összeegyeztetni a dolgokat, de rajta vagyok a témán.

Olyan apró dolgok tűntek fel, mint pl a kád szélén egy hosszú szőke hajszál. Nekem is szőke hajam van, de 5napja nem voltam nála. És fürdésnél mindig felgumizom. A kád sarkába volt rakva egy mécses, ami teljesen le volt égve. Legutóbb amikor ott voltam nem mécseseztünk. De ezek olyan dolgok, hogy kimondva nevetségesen hangozna...

2015. febr. 8. 14:10
 9/10 anonim válasza:
100%
figyelj, szerintem ez elég egyértelmű..
2015. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetséges ez kimondva,ezek a tények sajnos.Egyszer én is találtam egy hajszálat,pedig nem figyelgettem soha semmit,mondom biztos csak az utcáról került be,hát nem.Mondjuk nagy rendmániás nem lehet ha ki se borította a szemetest.
2015. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!