Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyem a lánynál, valahogy megbocsájthat nekem?

Figyelt kérdés

Figyelem, hosszú történet!

Úgy kezdődött, hogy az egyik barátomnak köszönhetően megismertem egy lányt, aki elsőre nem igazán tetszett külsőre. Elkezdtünk beszélgetni, és nagyon jó kis csevegés lett belőle, de én itt még egyáltalán nem tartottam ennek semmiféle jelentőséget. Nagyon érződött a beszélgetésen, hogy érdeklődik irántam, sokat kérdezett rólam. Másnap bejelölt a lány facebookon, én meg ráírtam, és sikerült itt is egy tartalmas csevegést összehozni. A következő nap megint szinte egész nap írkáltunk egymásnak. Aznap este szólt, hogy lesz nála egy házibuli, és szeretné, ha én is elmennék. El is mentem, rajtunk kívül még voltak úgy 10-en, de végig szinte csak egymással foglalkoztunk. Nagyon jól éreztem magam, jól elhülyültünk. Táncoltunk, a kutyájával játszottunk, fára másztunk... Az éjszaka csúcspintja számomra az volt, amikor behívott a szobájába, hogy megmutassa. Mutatott ezt-azt, aztán lefeküdt az ágyára, én meg melléfeküdtem. Nemm történt semmi, csak jól összeölelkeztünk. Valószínűleg egy csókot kellett volna kezdeményeznem, de nem tettem... :( Házibulihoz hűen itt is piálások voltak, én viszont a kelleténél többet ittam. Kint az udvaron beszélgettünk kettesben, amikor már nagyon beütött a pia. Nem is emlékszek miről beszéltünk, képszakadás van itt. Arra emlékszek, hogy nagyon hányingerem lett, a lány házát meg nem szerettem volna összehányni, ezért kimentem a kocsimba, és ott bealudtam. Úgy másfél óra múlva bekopogott hozzám. Mondta, hogy mindenfelé keresett, azt hitte szó nélkül leléptem, sütött tojást, azzal kínált. Én poénból azt mondtam neki, hogy "Jólvan már aludni se lehet", és a továbbra is fennálló hányinger miatt a tojást se fogadtam el. Ettől szerintem nagyon megsértődött. Ő csak kdveskedni akart, én meg tettem neki egy ilyen poénnak szánt, de elég bunkó megjegyzést. Ezután valami random szobában a földön aludtam el. Úgy 3 óra alvás után ébredtem fel. Akkorra már csak 4-en voltunk ott. Úgy döntöttem ideje lelépni, el akartam köszönni egy puszival (mivel a csókhoz megfelelő alkalmat már elszúrtam), de nem akarta viszonozni, csak szóban köszönt el. Átgondoltam a történteket, és bocsánatot kértem tőle aznap, elmagyaráztam neki, hogy a hülye pia miatt viselkedtem úgy, amit meg mondtam poénnak szántam, de innentől kezdve alig beszélünk, nem is nagyon akar válaszolni. Szerda óta pedig nem is írogatunk. Mit tehetnék még, hogy megbocsájtson nekem? Gondoltam arra, hogy becsengetek hozzájuk, és viszek neki virágot, de nekem az nagyon erőltetettnek tűnne, meg ha a szülei jönnek ki, akkor elég ciki is lenne. Nem akarom elveszteni a lányt. Az a fajta lány, akit ritkán talál az ember. Gondoskodó, házias, humoros, kedves... Ugyan még semmi nem alakult ki köztünk, de szinte már feleségnek is el tudnám képzelni. Ő az első lány, akivel ekkora kölcsönös szimpátiát éreztem. Mindketten 21 évesek vagyunk. Ha el is vesztem nem esek kétségbe, van a munkahelyemen egy aranyos lány, akit kiszemeltem, de jelenleg a korábban említett lány, akiért mindent megtennék. Mit tehetnék, hogy megbocsájtson? Vagy teljesen sikerült elcsesznem? (Az említett események most hétvégén történtek)



2017. júl. 14. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Sosem értettem hogy minek kell többet inni a kelleténél.Ettől menő leszel?Lehet hogy emiatt vesztettél el valakit aki érdekelt téged.
2017. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Háát az eleje nagyon hasonlít egy filmre..mondja el melyikre? vagy tudod mit? Szép történet!Így tovább, ügyes vagy.


19/L

2017. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Minden jól megy, erre beiszol és minősíthetetlenül viselkedsz. A slusszpoén, hogy már talonban tartasz még egy lányt. Remélem, hogy annál is elszúrod. Pfú, gáz vagy, öcsém.
2017. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

én nem értem, mire föl bunkózik a lány.


a srác semmi rosszat nem tett, még csak bunkó sem volt.


meghívták egy buliba, 21 évesen jó, hogy berúgott!


a csajnak le kellett volna vágnia, hiszen látta, h. nincs jól, h. be van állva.


ki az a hülye, aki ilyenkor rántottával kínálja??


én friss tiszta vizet vagy erős kávét adtam volna, de nem erőltetve, inkább mondtam volna, dőljön le a szobába.


szerintem ha ezen bevágta a durcát egy hisztis pcsa...


neked meg kérdező nem kell megalázkodni, meg szánni-bánni.

2017. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

sőt, ha szerelmes lennék beléd vagy akarnék tőled valamit kérdező, a csaj helyében még érdeklődtem volna, hogy vagy, mi újság...

képmutató bagázs, akik azt mondják, illetlenül viselkedtél.


nyár van, buliztál, fiatal vagy, abszolút most van itt az ideje, h. igyál.

2017. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A virág ötlet kedves, ha meg kijönnek a szülei... na és? :) kit érdekel.

Amit meg tanulj meg egy életre: ne igyál ennyit, főleg ne ismeretlen terepen!

2017. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért írtam ilyen sokat, mert szerintem így válik érthetővé az egész sztori. Másfelől pedig, eléggé bánt a helyzet, nincs kinek ezt elmondani ezt személyesen, és most itt kiöntöttem a lelkemet. Nagyon bánt ami történt, mert ritka az ilyen lány. Nem hülye p*csa, a lány egyáltalán, csak talán túlgondolta a helyzetet, és azért sértődött be ennyire.. ő is spicces volt azért.

"Már talonban tartasz egy másik lányt is... gáz vagy"

A másik lánnyal abszolút nem is kezdeményeztem még, nem is akarom, amíg végleg le nem zárul az első lánnyal a helyzet. Jelenleg csak őt akarom. Szóval nem két botot tartok a tűzben egyszerre. A másik lányt azért említettem, mert, ha csak simán elvesztem a lányt, akibe most beleszerettem, akkor utána folyamatosan azon rágódnék. Ha viszont van valaki más, akkor ő le tud kötni, és jobban képes leszek továbblépni.

Amúgy nem is terveztem inni egyáltalán... kocsival mentem ....csak tudod ez egy házibuli, mindenki folyamatosan csesztet, hogy igyál igyál, és előbb utóbb csak bedől az ember, aztán már hajlamos vagyok túlzásba vinni a dolgot. Ezért is nagyon ritka, hogy iszok, ha pedig mégis iszok, olyankor sokat :(

Most is sikerült többet írnom a kelleténél... hupsz :) Köszönöm a válaszokat! Normális válaszokat adók: bocsi, hogy a hülye kérdésem miatt le lettetek pontozva... a gyk már csak ilyen.

2017. júl. 14. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én azt ajánlom, hogy egy kicsit ugorj ki az árnyékodból. Ciki-nem ciki, a virág szerintem szép gesztus! És jó ötlet. Lásson egy kedves oldalad is, ne csak a piás oldaladat. Azt, hogy meg a piát tukmálják... Csinálják, le kell tojni. Te ismered a határaidat, mennyit tudsz inni, jófejségből ne igyál soha!
2017. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!