Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egyszerre két embert szeretni, volt már valaki ilyen helyzetben? Vagy az azt jelentené, hogy az egyiket nem is szeretem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem szeretsz bele a másodikba.


21/L

2017. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Lehet tobb embert szeretni egyszerre, de szerelmesnek lenni nem.
2017. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

#1 Csak nem a klasszikus Jhonny Depp idézet? :D


Egyetértek egyébként, a második nem került volna képbe, ha az elsővel minden oké.

2017. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Elsőt osztom.
2017. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik az egyikből, amit a másikban megtaláltál. Én elképzelhetőnek tartom ezt a szituációt, sajnos az első komolyabb barátom így talált mellettem mást. Azt mondta, mindkettőnket szeret és nem tudott választani. Én álltam el az útból.
2017. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt vallottam, hogy csak egy valakibe lehet szerelmes az ember, sőt most is ebben hiszek.


De egyszer előfordult, hogy 2 lányba voltam egyszerre. Komolyan. Nagyjából 90%-ra jött be mindkettő, a maradék 10%-ot meg kipótolta a másik (tudom, ez most hülyén hangzik). Szóval ketten tették ki a "tökéletest". A plusz poén az volt, hogy testvérek voltak.


Nem volt 3-as felállás, sem párhuzamos kapcsolatok. Arról volt szó, hogy a húggal jártam, őszintén szerelmes voltam belé. De ahogy teltek a hónapok és ahogy egyre jobban megismertem a nővérét, úgy szerettem őbelé is, de vele nem történt semmi. Aztán szakítottunk, mert már nem bírtam elviselni ez a kettősséget. Érdekes volt nagyon, nem gondoltam volna, hogy velem ez megtörténhet.

2017. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2017. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En pont ebben a helyzetben vvoltam,da aztán rá jöttem hogy szerettem az elsőt, de mára mostanit szeretem!!!
2017. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!