Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon komplikált helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon komplikált helyzetben vagyok. Anyagiak, érzések, család egyszerre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt megtetszett Viki és udvaroltam neki két hónapon keresztül. Meg akartuk ismerni egymást. Januártól vagyunk egy pár és még a kapcsolat elején mondta hogy szerinte mi nem illünk össze, én ezt hülyeségnek tartottam, mert nem a pénz számít, hanem az hogy szeretjük egymást.


A nyáron egy hétre mentünk kirándulni le a tengerhez, említettem neki ha gondolja akkor fizesse ki a részét a szülei és jöjjön ő is velünk. (70.000ft) A szülei nem tudták ezt kifizetni, de mivel nagyon szerettem volna, hogy menjünk és szüleim is nagyon szeretik a barátnőm ezért kifizették a részét és úgy mentünk el kirándulni együtt. Azt mondtam neki, hogy ez a fél éves ajándéka és egyben a 18. szülinapi is.


Vikiről annyit, hogy még a kapcsolat elején megláttam benne azt a rengeteg szeretet, ami benne van. Semmi rosszindulat, csupa szeretet és őszinteség. Olyan mint ha direkt az elvárásaimnak teremtettek volna egy angyalt, akire mindig is vártam. Nagyon szeretjük egymást.


Neki nagyon kínos volt ez az egész kirándulás, hogy ingyen utazott, de hiába mondtam neki hogy ajándék. Nem tud arról hogy én fizettem pluszba, azt mondtam neki hogy apartman szoba és mindegy hogy 3-an vagy 4-en megyünk.


Eltelt a kirándulás, nagyon szép volt és jó.


Szüleim szóba hozták nyár végén, hogy menjünk ki 2015 nyarán egy hónapra Californiába. Van ott nekik egy nagyon jó kapcsolatuk és oda járnak ki egy két évente. Tavaly voltunk utoljára, nyáron.


Tehát. Szüleim mondták nekünk (nekem és Vikinek), hogy menjünk mindenképp velük Amerikába, ragaszkodnak hozzá. Viszont Vikinek magának kéne kifizetnie a repülőjegyet és bármennyire is kínos neki, nem tudná kifizetni a jegyet, hiába van még addig 8 hónap, a szülei felujítást akarnak a ház körül, édesapja befektet az újonnan indult (másfél éve) válalkozásába és hogy ők ezt nem engedhetik meg.


Viszont nem akarja, hogy én fizessem ki a repülőjegyet neki. Semmikép.


A harmadik pedig hogy én nem bírnám őt itthon hagyni egy hónapra úgy hogy csak üzenetben vagy Viberen keresztül beszélgetnénk.


Mi a legjobb megoldás? Győzzem le magam és hagyjam itthon, vagy oldjam meg hogy ő is jöhessen? Na de hogyan??

Kérlek, segíts!


19/F



2014. szept. 21. 22:05
 1/4 SzilKa ***** válasza:
Az nem opció, hogy itthon maradsz a barátnőd mellett?
2014. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet az is. Bár nagyon vonz hogy elmenjek. :-(
2014. szept. 21. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd itthon, semmi baja nem lesz. Ha tényleg akkora a szerelem, akkor simán kibírja.
2014. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öhm, én nem akarok ünneprontó lenni, tényleg. De először is, 1 év sok idő, ki tudja, hogy kérdés lesz-e egyáltalán ez a lány. Én kívánom, hogy boldogok legyetek akkor is, sőt örökké, de messze van még ez, ne most kezdjetek rajta stresszelni, mert az csak méginkább elmélyíti ezt az anyagi szakadékot köztetek... Kettő, ha annyira nagyon szereted, nem mész ki nélküle, hanem maradsz vele. Három, elmész dolgozni, elmegy ő is melózni, és szépen együtt összegyűjtitek az ő utazására is a pénzt. Ha annyira komolyan gondoljátok, így működik egy párkapcsolat. Tegyetek egymásért. De az tuti, hogy én itthon nem hagynám a páromat egy nyaralásért, amire többször is lehet lehetőségem máskor, esetleg már a barátnőmmel IS, mondjuk 2 év múlva és nem 1.
2014. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!