Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gondolom ennek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom ennek a kapcsolatnak itt vége?! Srácok ti mit gondoltok? Vagy van még remény? Reménykedjek?

Figyelt kérdés

Írta barátom, hogy beszélnünk kell, beszéltünk. Annyit mondott, hogy fogalma nincs hogy szeretné e tovább vagy nem a kapcsolatot, nem tud válaszolni, rákérdeztem, hogy bennem volt-e valami idegesítő vagy ilyesmi, azt mondta nem tud ilyet mondani, annyit mondott hogy neki gyors volt minden nem érez olyan intenzíven irántam, mint én iránta....de hogy nem tudja hogy folytatná e (nem volt még hosszú kapcsolata se, holott 24 éves)

Azt javasoltam neki, hogy jó akkor ne találkozzunk egy darabig, hátha megtudja így állapítani, hogy hiányzom e az életéből, tehát szünetet tartunk elvileg.

Viszont megkérdezetem úgy, hogy ha azt mondanánk hogy vége és h jóba maradnánk, tehát dumálnánk taliznánk néha, akkor azt mondta, hogy akkor azt mondaná hogy legyen vége, de csak ebben az esetben ha ugye folyamatosan beszélnénk meg gondolom taliznánk haverként. nem értem, hogy 1,5 hónap rövid ideje alatt hogy lehet az hogy a kezdeti lelkesedés így átalakul, holott nem voltunk együtt sülvefőve, és mégcsak hibát se tud felhozni :(



2014. febr. 14. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
megváltozta az érzései... nekem is volt, hogy 1hónapig tök jól kijöttem egy fiúval (azt hiszem szerelmes is voltam belé, vagy csak egy fellobbanás volt), de utána "kihűltem". nem tehetek róla, nem akartam megbántani (mert elmondta, hogy belém szeretett), de hát hazudni sem akartam... én sem tudtam felhozni semmilyen példát... :)
2014. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fasz. Ne aggódj, nők között még több az ilyen.
2014. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!