Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyik fél el bizonytalanodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik fél el bizonytalanodott és nem érzi azt amit kéne és nem tudja mi is van akkor van még esély?

Figyelt kérdés
Úgy,értem hogy az a másik személy még mindig nagyon szereti és bármit meg tenne érte, és nem mondana le róla addig küzdeni míg újra érezné azt amit kéne létezik az ilyen ? vagy csak akkor létezik ha az a bizonyos személy nagyon kitartó ? meg lehet azzal a személlyel újra éreztetni azt hogy igenis érez iránta még valamit ? vagy ahhoz nagyon sokat kéne neki bizonyítani és pl nem azért lettek a dolgok rosszak mert meg csalták egymást ha nem mert pl keveset tudtak találkozni valamiért az utóbbi hónapokban és azért távolodtak el egymástól és azért érzi azt hogy nem tudja mi is van . rendes válaszokat írjatok akivel volt e még ilyen hasonló . 18L. 2 éves kapcsolatról van szó .
2017. szept. 2. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam így, nekem sajnos rossz tapasztalatom van. Ő akart menni, én akartam hogy maradjon... Megpróbáltuk hátha visszatér a tűz meg az érzelmek. Volt egy rövid jó időszakunk, mikor (látszólag) minden rendben volt, de később megint jött a baj. Akkor már elengedtem. Visszagondolva nem bántam meg, nem volt olyan jó kapcsolat, mint hittem. De az ilyen tini kapcsolatok ritkán tartanak sajnos örökké :( Próbálj meg nem csüggedni, és bármi történik kitartás!!
2017. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az mennyit számít hogy fiú e az vagy lány e az aki abba helyzetben van ?
2017. szept. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!