Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 éve vagyunk együtt a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és úgy érzem, hogy kezd rossz irányba menni a kapcsolatunk. (? )

Figyelt kérdés

Szakítani nem akarok mert nagyon szeretem, és ezalatt a 6 év alatt rengetek időt töltöttünk együtt, amit nem lehet elfelejteni. De már néha unjuk egymást, veszekszünk, mint egy házaspár.

És a legnagyobb gond az, hogy azon fantáziálok, hogy milyen lehet más lánnyal az ágyban. Nem szeretném megcsalni, de nem tudok nem ilyeneken gondolkodni.

Ő az első barátnőm 16 voltam amikor megismertem, és most 22 vagyok.


Szerintetek ilyenkor mi lenne a megoldás?

Ő 21 éves.


Köszi előre is a tanácsokat!


2017. szept. 4. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ki újdonságokat az ágyban, meg úgy általában a kapcsolatban.

Ő mit érez ezzel kapcsolatban, érzi ő is a problémát, szeretne javítani rajta?

2017. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Közös program, közös program és még több közös program. És még ennél is több közös program.
2017. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Itt az tovább lépni, szerintem. Ha már most veszekedtek, mi lenne később, ha együtt maradtok? Legjobb éveitek következnek, kár egy rossz kapcsolatban elpazarolni...
2017. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ha olyan kapcsolatra vársz, ami magától tökéletesen működik az idők végezetéig, soha nincs hullámvölgy, nincs vita, befektetett energia nélkül sincs elhidegülés, akkor még 70 évesen is ki fogod dobálni a partnereidet pár év után... Így nem lehet hosszútávon együtt lenni senkivel..

2017. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyen fiatalon ilyen hosszú,komoly kapcsolatban lenni.. pont ezért,amiket leírtál.
2017. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok már tini és a házasságom sem.-Ami nem működik rosszul.


De soha többé nem mennék bele ilyen első szerelem holtomiglan' dologba...


Igen is tapasztaljon a lány is a fiú is tőbbet -nem kicsapongásra gondolok de 3-4-kapcsolat minimum belefér.

Később csapódik majd le ez az egész amikor már nem lehet lépnetek...


Egyezkednék,hogy elengeditek egymást és majd látjátok mit hoz az idő.

Pár év után ha a sors egymásnak teremtett úgy is viszont látjátok egymást.

/N

2017. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Próbáljatok ki új dolgokat az ágyban.


Az lehet a baj, hogy mással nem feküdtél le, de ha vele akarsz maradni, akkor ne is tedd. :) Jó kis vérfrissítő lehet egy szerepjáték szexi jelmezekkel, esetleg parókával, más kiegészítőkkel.


21/L

2017. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eljött a megszokás és monotónia időszaka...fel kell dobni a kapcsolatot, mert ez veszélyes időszak, ilyenkor szoktak félrelépni az emberek...találjatok új programokat, célokat, a szexben is lehet újítani.
2017. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nem valami jó az biztos.. sose volt még ilyen hosszú kapcsolatom, de biztos hogy énis próbálnék új dolgokat belevinni, változtatni 1-2 megszokott dolgon és persze mélyen elbeszélgetnék vele mindenről, hogy tudjam ő hogyan viszonyul az egészhez 6 év után.

Kitartást, remélem nem akarod szegényt megcsalni.. Amúgy lehet neki is felmerült benne az milyen lenne másik férfival lenni, ki tudja. Ez attól még nem olyan rossz dolog.

21L

2017. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy ezen gondolkozol, más is átment már ezen, aki az első párjával maradt.

Inkább jobb, hogy kiírod magadból és nem nyomod el.

Próbáljátok megbeszélni a gondokat és újítani a dolgokon, több időt együtt tölteni, programokat szervezni és újdonságokat kipróbálni a szexben.

Ha mindketten kicsit több energiát öltök a kapcsolatba majd, akkor én hiszek benne, hogy le tudjátok gyűrni ezt a hullámvölgyet.

A gond akkor lesz, ha nem mondod el neki ezeket és nem változtattok a dolgon.

Én azt javaslom, hogy próbáljatok kicsit változtatni és nagyobb türelemmel lenni a másik felé.

Nincsen olyan, hogy tökéletes, mindenkiben zavarnának dolgok, minden kapcsolatban lennének veszekedések.

Meg kell tanulni toleránsabbnak lenni és a felesleges veszekedéseket elkerülni.

De persze, mondom meg kell beszélni ami zavar, de apróságokon, ami már másnap sem fog számítani(pl hol egyetek vagy milyen filmet nézzetek) ne kapjatok össze. Bár nem tudom miken szoktatok veszkedni, de ha lehet kerüljétek el..

és ha mégis vitáztatok és pl hülyeségeket vágtál a fejéhez, amit megbántál, akkor kérj bocsánatot és ne csinálj többet olyat stb..

ezek sokat számítanak.


az , hogy milyen lenne más lánnyal.. szerintem ezen nem érdemes olyan sokat rágódni.

nem akkora élmény egy egyéjszakás, hogy megérje elveszteni azt, akivel évek óta együtt vagy, minden téren megértitek egymást.

inkább dobjátok fel az együttlétet magatok között.

te is próbálkozz és ő is. erről is beszéljetek, hogy mi az amire vágyik a másik esetleg.

nálunk több év után derült ki, hogy amire én is vágytam titokban, abban a párom is benne van és tetszik is neki..meg kell beszélni ki mire vágyik, biztos van amit nem próbáltatok még, de fejben már megfordult.

legyetek kreatívak.

2017. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!