Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha van párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van párom és közben a volt szeretőmre gondolok?

Figyelt kérdés
Szerető voltam,szakítottam vele,mert nem akart válni..rövid idő elteltével megismertem egy férfit,azóta együtt vagyunk.Ő az aki őszintén szeret és felvállal,de állandóan a szeretőmre gondolok,aki hiányzik..hogyan felejtsem el? Nem akarok másodhegedűs lenni megint,végre van valakim aki szeret és megbecsül..

2017. szept. 5. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el idővel menni fog! Én is ebben a cipőben jártam. Hiányzik még az exem de már nem is gondolok rá annyit. Tudom jól döntöttem hogy ott hagytam. Koncentrálj a barátodra és lassan el fogod felejteni és csak a jó dolgokra fogsz vele kapcsolatban gondolni ( amivel szerintem nincs gond ). Én nagyon nagyon szeretem a párlm. Teljesen eltereli róla a figyelmem. És ha egyedül vagyok sem hiányzik már nagyon. Néha eszembe jut hogy miket csináltunk együtt aztán ennyi. Nem mennék vissza hozzá. Idő neked is megoldja majd
2017. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Igen az idő segít,csak egy bökkenő van,a kollégám :(
2017. szept. 5. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat keress, akivel kölcsönös ez a szerelem. Szeretni semmi. Szeretve lenni valami. Szeretni és szeretve lenni minden. Az olyan, mintha két oldalról sütne rád a nap.
2017. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!