Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha egy gyonyoru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy gyonyoru nônek egy sokkal csunyabb pasija van, mire gondolok mikor eloszor meglatjatok oket?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Arra, hogy hogy tudnám lecsapni a kezéről ezt a jó nőt .
2017. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Miért van vele? Még ha megnyerő, szeretnivaló a természete, külsőleg mit lát benne?

Nem tudnék ilyen férfihoz vonzódni.

2017. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiaknál a "csúnyaság" sokkal kevésbé egyértelmű fogalom, főleg mert egy tartományban átfed a "férfiasság" fogalmával. Nekem volt helyesebb (és az összes későbbinél gazdagabb) pasim, akinek a külseje tetszett meg, még amikor fiatalabb és szebb voltam, és minden vele volt a legkevésbé jó. Saját nem túl nagyszámú tapasztalatom azt mutatja, hogy egy férfi iránti testi vagy lelki vonzalmam semmilyen összefüggést nem mutat a közvélekedés szerinti "helyes" voltukkal.

Ezért én semmit nem gondolok a kérdésben leírt helyzetben.

2017. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Arra hogy a pali tudhat valamit ..
2017. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Azt, hogy nézd már, jó látni, hogy nem igaz, amit ezen az oldalon állítanak rólunk a férfiak, mert nem vagyunk felszínesek.

22/L

2017. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmire.

Mielőtt kérdeznéd: nem ítélkezem, különben sem CSAK a külső számít.


21/L

2017. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

Semmire, ez egy elképzelhető helyzet, a nőnek kell szépnek lennie. Ha visszagondolok azokra a fiúkra, akikbe szerelmes voltam, a többség nem felelt meg a standard "helyes pasi" képnek.


Viszont fordítva fura, amikor a fiú néz ki jól és a lány nem annyira. Az a fiúra nézve olyan kiábrándító, még ha tetszene is esetleg, akkor sem biztos, hogy kellene miután szakítottak, mert volt olyan "igénytelen", hogy egy "csúnyább" lánnyal összejött. 22/L

2017. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon álszent duma ez: nem a külső a fontos.


Akkor ti miért nem egy ronda pasival jártok?

2017. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy egyrészt semmi közöm idegenek kapcsolatához másrésut ha boldogok ,kit érdekel mit gondolok.
2017. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

#8 Remélem, tudsz mondatot értelmezni. Bár ez alapján nem úgy tűnik.


Azt írtam, hogy nem CSAK a külső a fontos, kiemeltem a csak szócskát is. Ez azt jelenti, hogy persze, ez bizonyos mértékben számít a külső (gondolom te sem jönnél össze zsíros hajú, krumplis zsák testű, piszkos körmű nővel), csak azért nem olyan mértékben, mint ahogy ti gondoljátok. Attól függetlenül, hogy nem alapfeltétel a kigyúrt test és a modell arc, még igen is, vannak elvárások, csak nem a csillagos egekben, ahogy ti gondoljátok. :)


Ezenfelül a CSAK szócska még arra is utal, hogy a külső mellé társul például a belső, ami nagyobb arányban számít. Ha megszeretsz valakit, akkor fényévekkel szebbnek látod, mint amilyen. :) Mondd, neked volt már ilyenben részed? Szerettél már valakit úgy teljes szívedből?


21/L

2017. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!