Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Családunk közeli barátjaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családunk közeli barátjaként nagyon régóta ismerek egy férfit. Kb.17 éve. Egy pár hónapja megváltozott bennem valami, de nem tudom pontosan mit érzek. Állandóan rá gondolok, egy munkahelyen dolgozunk és mindig a tekintetét keresem?

Figyelt kérdés
Vigyorogok ha vele vagyok. Félek h ez nem kölcsönös és csak barátként tekint rám?Ő már régóta lezárta magában hogy valaha is bárkije legyen mert csalódott. Eldöntötte, hogy egyedül marad. Egyzser már mondta hogy akit gyerek kora óta ismer arra nem tud nőként tekinteni. De nem gondolta akkor szerintem, hogy bennem motoszkál valami. Amúgy se bántásként mondta. Sportolni szoktunk együtt, pakolok is nála, nagyon udvarias és meg szokta dicsérni néha a külsőm. Kétszer már kóstolót is kaptam tőle abból amit főzött. Szerintetek mit érez? Mit csináljak? Szétfeszít a tehetetlenség. Elmondjam neki hogy mit érzek? Tapasztaltaktól hasznos tippet szeretnék???
2017. máj. 28. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszek avbban,hogy valaki véglegesen elhatározza egy csalódás miatt,hgogy sosem lesz sneki az életében. És abban sem hiszek,hogy mivel gyerekkorodó tai smer nem tud Rád nőként tekinteni.


Inkább tart attól,hogy a család többi tagja hogy reagálna arra ha köztetek lenne valami.


Én a fentiek alapján nem tartom kizártnak azt,hogy ne lehetne ebből több, bár a korkülönbségről nem írtál..

2017. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
29-37
2017. máj. 28. 12:54
 3/7 A kérdező kommentje:
szerinted mit csináljak?
2017. máj. 28. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkában is folyamatosan együtt vagytok? Egy helyen? Pakolsz nála? Hogy? Nagyon nem kéne ezt felpiszkálnod. Főleg, hogy megmondta, hogy nem fog rád úgy nézni. Nem kell belelátni extra dolgokat, mert megdícsért, vagy kaját kaptál tőle. Baráti gesztus. De nyílván itt hiába mond bárki bármit, a többségnek annyira viszket, hogy rámászik, aztán picsog, hogy koppan.
2017. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bántó kommentet nem kérek, nem ismersz, légyszi. Igen egy helen dolgozunk és azért pakolok nála mert rendetlen és megkért. Tanácstalan vagyok és segítséget kértem, nem bunkó kritikát.
2017. máj. 28. 13:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer volt egy félmondata, de nem nekem szólt, hanem osztálytársáról beszélt, hogy furcsa hogy felnőttek és neki mindig kicsik maradnak , nem tud nőként nézni rájuk.,ezért gondoltam h akkor rám is így tekint.
2017. máj. 28. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazság fáj. De gyanítom, hogy úgyis addig fogsz kapálózni, amíg alá nem kerülsz. Utána meg majd megkapod te is, hogy hiba volt és nem tud úgy nézni rád. Ezt ennyiből borítékolom.
2017. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!