Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy sráccal 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal 3 hónapja vagyunk együtt. Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt a szülinapom és az exem a semmiből rám írt. 1 éve nem beszéltünk. Megköszöntem ahogy illik. De azóta folyamatosan irkal, én meg nem válaszolok vagy csak egy egy szóval mert nem akarok bunkó lenni. De Nekem már a száma sincs meg. Abszolút közömbös és nem akarom vele tartani a kapcsolatot.

Ugyanakkor ezt a barátomnak nem említettem még meg, hogy irkal emiatt mrg kicsit lelkiismeret furdalasom van pedig semmi olyan nincs csak maga a tudat hogy nem tud róla zavar. Szerintetek elmondjam neki? Szívesen elmondanam de feszkót sem akarok emiatt feleslegesen ugyanis ez a srác nagyon fontos nekem úgy érzem ő az igazi. Szóval mindent helyesen akarok csinálni. Hogy koptassam le az exem?


2017. szept. 7. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Mar reg baj ha 3 honap utan ennyire nem ismered es bizol benne. Meg h "jarok egy sraccal"

Mintha 1 hete ismerned es 3 napja jarnatok.

2017. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy koptassam le az exem? - Mi olyan nehéz ezen? Megírod neki, hogy köszönöd, de van párod, és vele nem szeretnéd semmilyen formában tartani a kapcsolatot. Utána a tovább írkál, letiltod.

Az élet nagy problémái...

2017. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Letiltod a francba.

A jelenlegi "kapcsolatodat" meg a helyedben nem hívnám kapcsolatnak :DDD Ennél még idegenekkel is őszintébb a kommunikációm..

2017. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Titkolozol eljatszod a bizalmat mar az elejen. Ne lepodj meg ha lapatra kerulsz mikor lehull a lepel a kki privat dolgaidrol.
2017. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyan koptasd le az exed? Hagyd abba a "nem akarok bunkó lenni" süket dumát és tiltsd le a francba, ha már nem képes békén hagyni. Viselkedj egyenesen, ne bújkálj szánalmas kifogások mögé és akkor nem lesz okod lelkiismeretfurdalásra.
2017. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megirod az exednek ,hogy nem akarsz beszelni vele. Ha nem érti meg ,akkor tiltod.

Parodnak meg sztm nem feltetlen kell tudnia erröl. De ha akarod mond el neki ,ha normalis pasi ,akkor ilyenen nem akad ki.

n25

2017. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell minden kis beszélgetést bemutatni...

Majd elintézed az exeddel a dolgot, ahogy sikerül. Ha akar valamit, leállítod, ha meg nem, akkor majd annyit reagálsz neki, amennyi neked jól esik.

2017. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán értem a problémád. Megírod az exednek, hogy párod van és megkéred, hogy ne írkáljon rád. Ha nem ért a szóból, letiltod.
2017. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tizenhármas ***** válasza:

Mondd meg az exednek szépen, hogy köszi, de nem. Lehet ezt normálisan is, és meg kell értenie, hogy számodra ez egy nemkívánatos beszélgetés.

Ha zavar, hogy a mostani barátod nem tudja, akkor meg mondd el neki. Egyszerű. "Amúgy képzed rámírt az exem de megkértem hogy ne írkáljon." Ha normális meg fogja érteni, még csak nem is te kerested meg...

2017. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az exemmel már külön voltunk kb féléve és felhívott ugy a semmiből én meg ugye nem emlékeztem màr a teloszàmàra sem facen meg letiltottam így telefonon hívott fel beleszoltam illedelmesen aztàn ő is és mikor megismertem a hangjàt kinyomtam és többet nem is hívott.Leszögezem akkor nekem is volt párom kb 3honapja de én nem mondtam el neki mert nem akartam rögtön az elején elcseszni főleg hogy nem is volt jelentősége .A szàmàt leblokkoltam azóta .Szóval ha szereted a mostani pàrodat akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot .
2017. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!