Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehet szeretni egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet szeretni egyik pillanatról a másikra valwkibőo?

Figyelt kérdés
a barátommal szuperul meg voltunk,egyik nap hazajöttem,lefeküdtem az ágyra es mintha egy hullám minden érzést kitaszított volna belőlem,azóta azon agyalok hogy szeretem e,egyik percben vele akarok lenni a másiiban nem,mintha 2 énem lenne es küzdene egymás ellen,ez az egész egyik pillanatról a másikra történt,mi lehet ez? egy es fel eves kapcsolat
2017. szept. 9. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Valwkibőo nem. Valakiből viszont igen.
2017. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ohh,énis most vettem eszre hogy elirtam,rendes vagy koszi,de nem erre vagyok kivancsi:)
2017. szept. 9. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem létezhet ilyen, de sokkal valószínűbb, hogy volt valami elözménye.
2017. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszabb ***** válasza:
84%
Walküry Valwkibőo, a híres, középkori, gót íjász.
2017. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, ha olyan dolog tortenik (mondjuk egy megcsalas vagy kiderul rola, hogy nem az az ember, akinek en megismertem)
2017. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
semmi ilyesmi nem történt,maximum annyi hogy elötte nagyon sokat együtt voltunk,csak egymásnál,és ilyen eddig nem volt
2017. szept. 9. 18:47
 7/7 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én is így jártam előző párommal... Annyira agresszív volt, hogy szabályos rettegést váltott ki belőlem, teljesen kifordult magából. Mintha az összes korábbi pozitív gesztusát tiporta volna sárba egy cirkusszal. Vagyis igen, létezik ez a jelenség, de mindig okkal. Ha nem vagy vele teljesen tisztában, akkor valószínűleg régebben szőnyeg alá söpörtetek egy vitát, veszekedést... és most a tudatalattid jelez.


23/N

2017. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!