Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki az, aki ebben a pillanatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki ebben a pillanatban " szerelmes"? Reménytelenül, visszautasítva, eltaszítva, de mégis?

Figyelt kérdés
Kortól, "nem"-től fuggetlenül..

2017. szept. 12. 08:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerelmes igen.


Reménytelenül, visszautasítva, eltaszítva viszont nem. Nekem nem kell a hülye melodráma.

2017. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
En az vagyok. Egy hónapja szakítottak velem. Talán ez majd megvaltozik
2017. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerelmes igen.
2017. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is sajnos. Megalázott, belém törölte a lábát, kidobott, megszakított velem minden kapcsolatot, mégis szeretem.
2017. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valamiért nem tudok már többé olyan emberért odalenni, aki eltaszított magától. Túl sokszor csalódtam.
2017. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

En inkábbn az igazi fajdalomra céloztam volna, ezekkel a szavakkal, "visszautasítva" , eltaszítva"..

Amit éreztem a 2-sok hozzászóló soraiból, akivel szakitottak!!!


Sajnálom, hogy a melodrama ugrott be", az első válaszadonál ezekre a kifejezésekre..

Igen, talán sugall( nak ezek a szavak) némi melodramatikus jelleget..


Hmm..a kontextustól függ..mi a történet..


A " szenvedés " helyett a szenvelgés-t sugallhatják ezek a szavak..


Nekem nem.


De van ..olyan tortenet, ami ..annyira mélyen meg tudja érinteni az embert,a benne szereplő ( szerelem tárgya-a masik ember) olyan ősi nagyon mélyen beágyazott dolgokat tud megérinteni..és mégis dráma lesz belőle..hiába "taszított el"..marad. Mégis.



A melodrama az a giccs kategória, nem irodalmi érték, eltúlzott karakterek..elnagyolt jellemábrázolás..

Hamis. Túlzott. Anakronisztikus.sablonos.

Az eredetit, egyedit, a kulonlegeset -sablonositja.


Én a drámára gondoltam, ahol mindenkinek igaza van, attól jó a dráma..


Ez egy nagyon bonyolult folyamat.

A szerelem".

Hormonok vannak benne, kotodes, CSAK az adott személy arca, hangja, stb " felel meg,

Ha " eltaszít", nincs mit tenni,

Varni, míg "lebomlanak" a hormonok,

Egyik cigiről a másikra rá tudsz gyujtani,


Nem u.az. , de pótol valamit,


De a szerelem??

Az nem u.igy működik.

Nem vagyunk gépek, kihúzzuk magunkat a konnektorból,

Kirúgtak", eldodtak, visszautasítottak",

Off és kész.


Nagyon erdekelne, miert nevezted-nevezte, ezt melodramatikus baromságnak? Lehet nem ez a szó volt..

Kimondva kimondatlanul..

Mi volt ebben a melodramatikus?

2017. szept. 12. 10:36
 7/18 anonim ***** válasza:

De ne üss pls entert minden mondat után mert szörnyű így olvasni. Nem színházban vagyunk.


Amúgy a kérdést sem értem? Miért érdekel téged az, hogy másnak mi a keresztje? Nem tudod a sajátod cipelni? Kell látnod, hogy másnak még rosszabb mint neked? Mert ha igen, akkor van egy rossz hírem..

2017. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem, és soha nem is leszek. Remélem nemsokára megdöglök valahogy, az életnek semmi értelme nincs, csak alvás, munka, házimunka, kis kikapcs félálomban, alvás. Időnként 1-1 szabadnap ami nem is igazán jó, mert ott lebeg felette a következő nap réme...


És jobb sosem lesz. "Sosincs remény" mondaná Adrian Monk. És milyen igaza van.

2017. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#6: elképzelhető, hogy nem a megfelelő szót használtam, és az is könnyen lehet, hogy nem is ugyanarról a dolgoról, érzérről, körülményekről beszélünk. Úgyhogy csak a saját szemszögemből írok, nem téged támadlak.

Akkor azt mondanám, hogy általánosságban az érzelmek és a szerelem felmagasztalását, misztifikálását és dramatizálását kerülöm, mert csak félrevezetnek és nem segítenek semmiben. Az érzelmek ezek nélkük is értelmezhetőek és átélhetőek, tisztán, érthetően és egyszerűen. Én így élek.

2017. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

En igy szeretek írni

Szellősen

Nem szeretek olyan szöveget olvasni ahol minden egybe van zsúfolva


A szünet is jelent valamit ezt próbáltam "központozással" megjeleníteni a technikai nehézségeken kívül


Androidról írok


Desktop site -ról

Elég nehéz igy

Ha entert ütők lejjebb megy látom hol tartok

Azert írtam ki a kérdést mert Jo a fájdalmakat kibeszélni igy, ismeretlenül


Háthas segit valakinek a kibeszélés vagy ha valaki ír valamit

2017. szept. 12. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!