Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfelejteni ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni ha ő a lenne a legjobb dolog velem kapcsolatba de nem lehet?

Figyelt kérdés

Tudom elég hülye kérdés de én ezzel nem tudok mit kezdeni. Van/volt egy srác a legjobb barátom és nagyon szeretem elvileg ő is engem de én hát szóval másképp először éni azthittem hogy kölcsönös de nem. Róla annyit kell tudni hogy elég problémás drogos és depressziós párszor ittam vele sőt egyszer még én is drogoztam és akkor már tudtam hogy bejövök neki és azt mondta szeret meg minden. Nem józani állapotba együtt voltunk majdnem megtörtént más is. Aztán én elmentem dolgozni 2 hétre Londonba és azalatt kiderült hogy csak játszott velem és megismerkedett valakivel akivel 1 hétig kavart meg minden és mondta hogy én nem kellek neki. Emiatt már barátkozni se tudtunk nagyon kínos volt és én nembírtam elviselni hogy elvesztettem őt minden értelembe egyszerűen nembirom ki hogy ne beszéljünk vagy ne legyünk barátok. Kibékültünk de ez nem olyan mint régen. Most se birok magammal mit kezdeni és ötletem sincs.

Ti hogy döntenétek a helyemben? 19/L



2017. júl. 30. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard le, engem is folyamatosan átb***nak..
2017. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

És ha megpróbálnál más társaságba lenni? vagy valamelyik barátod által másokat megismerni ?

Mert szerintem ilyenkor segít ha új embereket megismersz vagy másik régi barátaiddal lógsz ezt a fiút meg hanyagolod

Mert ahogy leírtad nem épp a legjobb életmódot éli és lehet h nem kéne belekevernie téged is

Arról nem is beszélve hogy hogy viselkedett

Én hagynám a pi**ába

Akármennyire is fáj

De ha így barátkoztok meg jelen van az életedbe sose leszel túl rajta

2017. júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vannak más barátaim is jó a fele az ő barátja is de a lényeg hogy találnék és én ezen voltam 2 hétig hogy oké akkor hagyjuk de nincs még egy olyan mint ő és minden nap kb 4 órát sírtam ez normális?
2017. júl. 30. 01:21
 4/6 anonim válasza:

Tekintve arra h én is minimum ennyit szoktam mostanába igen

De egyébként nem ez lenne a normális

Nagyanyáink mindig azt mondták az idő a legjobb gyógyír midenre

Most még fáj de hosszútávon ez lehet jobb így

Szerintem irj neki levelet nem kell h odaadd neki de ird Gyakorlatilag a 8.osztályom róla szólt

Ő 7.-be jött akkor még nem tetszett de aztán megfogott benne valami de az utóbbi időben rengeteget sírtam miatta

Játszott velem és én hagytam és nagyon tönkretett engem ez a dolog és senki se tud segíteni

Anyukám ő az egyetlen aki tud de ezeket nem merem neli elmondani ki magadbol ami faj

En ezt szoktam es segiteni szokott aztan pedig kosd le magad olvass, nezz sorozatot de próbálj meg minél kevesebb időt rákoncentrálni

Menj el a barátnőiddel moziba

Családoddal programok

Mert szerintemha valakik segiteni tudnak ezeket a dolgokat atveszelni akkor azok ezek az emberek

2017. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsánat előzőleg amit olvastam kérdést véletlen beillesztettem egy részletét :D
2017. júl. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb egy éve ilyen szituban voltam egy sráccal. Nem pont, de a lényeg az volt, hogy több éves barátság b.asz.odott el, szó szerint

Kb most jutottam el oda, hogy béke van bennem, jó haverok vagyunk

Egy-két hónapig nagyon ki voltam miatta, aztán javult

Sajnos idő idő idő idő idő idő :/ kitartást

2017. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!