Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőnek ajándékba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőnek ajándékba egy ilyesfajta "szépítészeti kártya"?

Figyelt kérdés
Hajvágás egy elismert, komoly fodrásznál, kozmetikai kezelések, szolárium bérlet...
2017. szept. 14. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
A csajok többsége már így is túlságosan külsőség-orientált. Nem kell ezt még fokozni.
2017. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Kétélű kard. Vagy elfogadja és örül neki, vagy: Miaz nem tetszem? Megcsalsz? kivel? Hogy hívják?
2017. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Háát te ismered a lányt, nekem megvan a fodrászom és nem cseréném le és ahova járok szoliba. Én nem örülnék neki. Inkább virág vagy közös élmény. Ezeknek mindig örülök.
2017. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Akkor inkább egy vásárlási utalvány a kedvenc üzletébe.
2017. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki :)
2017. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem örülnék neki. De te ismered a te barátnőd!
2017. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
SZÉPÉSZETI , nem szépÍTészeti..😂
2017. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól írtam, miről dumálsz, vigyori?
2017. szept. 14. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos vigyorinak igaza van, szépészeti, de mindegy.

Én örülnék amúgy, bár a párom tudja, hogy magam intézem az ilyesmit, biztos nem kapnék ilyet tőle.

2017. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki :) bár szoláriumba én nem járok, szóval egy olyan bérlettel nem tudnék mit tenni.

A fodrászos dolog jó ötlet, de egy profi fodrásznak megvannak a maga előnyei hátrányai: pl mivel profi így biztos tudja, hogy milyen haj állna jól, de pont ez miatt félnék is, nehogy ő maga döntse el hogy milyen hajat vágjon nekem ami lehet hogy tökre nem is tetszene.

Kozmetikus is jó ötlet.

Szóal szerintem jó ajándék, de mindenképp tartsd szem előtt hogy milyen a barátnőd. Te ismered, szóval tudnod kell hogy mi az aminek örülne, amit felhasználna...

2017. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!