Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lány akarja-e a csókot?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk egy lánnyal, jól érezzük magunkat együtt, megvan a rendszeres testi kontakt is, úgy érzem, kölcsönös lehet a vonzalom, csak nem merek lépni. Nem igazán érzem, hogy mikor van itt az ideje a csóknak, akarja-e, nem akarja, és nem tudom, mit tegyek. Nem nagyon voltak még annyira intim dolgok, bár simogattam már a haját, az arcát, a hasát, a kezét is megfogtam már párszor hosszabb időre, és sosem tiltakozott semmi ellen, nem érezteti azt, hogy nem kér belőlem, és ő is mindig találkozni akar velem. Eléggé tapasztalatlan vagyok, nem is volt túl sok sikerélményem a lányoknál, szeretném őt megcsókolni, csak fogalmam sincs, mire kell figyelnem, hogy megtudjam, akarja-e vagy hogy jókor teszem-e. Szeretnék tanácsokat kérni, és köszönöm, ha tudtok segíteni.

2017. szept. 15. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Elvileg úgy kellene, hogy jelezze a dolgot, hogy egyértelmű legyen. Amíg ilyet nem tapasztalsz, addig tartózkodj ettől.
2017. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Én egyszerűen megkérdeztem, hogy megcsókolhatom e... Te is tedd ezt, legyél nyílt és őszinte. Ez határozottságra vall, mert nem félsz megkérdezni, amit nagyon vonzónak találnak a nők. Legyél tökös, bontsd le a korlátaidat.
2017. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Így van, ahogy a második írja. Ő gondolom férfi, én nőként ugyanazt mondom. "Megengeded, hogy megcsókoljalak"? / "Megcsókolhatlak"? Persze valami meghitt, romantikusabb pillanatban, ne a Tescoban. Ennyi :)
2017. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jezus en biztos kiakadnek, ha valaki megkerdezne megcsokolhat-e. Nekem ezzel el van rontva a varazs. Probalj fizikailag közel kerülni hozza (annyi ürügy van), es egyszerüen csokold meg. Ha mar volt par jol sikerül randitok, akkor biztos engedni fogja.
2017. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

#4


Ja, ha meg rosszkor teszi kapja is a sallert, csak úgy recseg... "Mit képzelsz magadról?!" meg ilyesmik kíséretében.


Gondolatolvasónak kell lennie az adott fickónak.

2017. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
ha a kezét megfoghatod, akkor óvatosan megpróbálhatod megcsókolni. Ha tervezel vele ezt tedd meg minél előbb. Ha tiltakozik, akkor azonnal viszakozni, kicsi tiltakozás nem számít:)
2017. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, én is hallottam már lányoktól olyasmit, hogy ha valaki megkérdezi, hogy megcsókolhatja-e őket, akkor azt férfiatlannak tekintik. Persze a csapda másik része az, hogy tényleg senki sem gondolatolvasó, viszont azért remélem, vannak normális nők is, akik nem verekednek rögtön egy csók miatt. Egyébként kimondott randink nem volt még, barátkozásnak indult a dolog, meg volt egy-két közös program, de semmi olyan, amit randinak lehetne tartani. Igazából én arra lennék pl. kíváncsi, hogy milyen jelek vannak, ha valaki szeretné a csókot, látni-e ilyenkor az arcán, a mozdulatain valamit stb.
2017. szept. 15. 21:12
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#5 en külön figyeltem, hogy csinaljak a pasik: Elöször csak a szemembe neznek, mosolyognak, figyelnek. Aztan ürügyet keresnek, hogy hozzam erjenek ( a legjobb: jujj milyen pici kezed van, összemerik a sajatjukkal, majd mintha veletlen lenne pillanatra megfogjak esetleg viccelödesböl az oldalamba "csipnek", stb) Ha hagyom, akkor jön megtöbb "veletlen" fizikai kontaktus, majd altalaban a csok. ( magyarul figyelgetik tetszik-e es mindig egy picit tovabblepnek) Azon kivül lehet olvasni a masik testbeszedeböl, ha egy kicsit ügyes vagy. Es akkor elmarad a saller.. ;)

Egyetlen egy srac volt eletemben aki csak ugy mondat közepen megcsokolt, mindenfele rakeszüles nelkül. Es egy aki nem vette a nem jössz be jeleket. Öt se kellett megverni, csak megmondtam neki, hogy ne hari de ezt ne.

Ha valakivel a többedik randin is tul vagyok es vonzonak tartom, nem ertem miert kene pofozkodni, ha megprobal közelebb kerülni. Azert csak nem 16 eves a lany..

Mint irtam, nekem elrontja a varazst a rakerdezes, lehet masnak pont az jön be, nem tudom. Nekem ez a lassu puhatolozas jön be, szerintem izgalmas. Es ha nem jön be a srac siman leallitod a legelejen... Persze ez csak az en szemelyes velemenyem.

2017. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: Én sem szeretek lerohanni senkit, és fokozatosan próbálom kipuhatolni, ki mit enged. Ha valakiről úgy sejtem, hogy flörtöl velem, vagy ő érint meg engem, akkor én is érintésekkel kezdem, pl. hagyja-e átölelni a vállát. Ha hagyja, akkor ez mehet többször is, és előrébb lehet lépni mondjuk a háta megsimogatásával. Esetleg jöhet valamiféle ölelkezés, összesimulás, és ha ez is megvan, akkor megpróbálom megfogni a kezét, megsimogatni a haját, végül az arcát, és ha ezt is többször engedi, akkor az már talán picit több a haverkodásnál. Viszont szokásom túlagyalni a dolgokat, és folyton azon töprengek, hogy ez még belefér-e az illetőnek a barátkozásba, vagy többet is szeretne, és félek lépni. A mi esetünkben már minden megvolt, és ő is simán kezdeményezett simogatásokat, ölelkezéseket, még akkor is, ha előtte történetesen előrébb léptünk egy lépéssel, tehát nem tiltakozott az ellen, hogy egy fokkal közelebb kerültem hozzá.
2017. szept. 15. 21:37
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
ha engedi a kézfogást az már 85%-os jel:)
2017. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!