Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy lány hirtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány hirtelen meg akarja szakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel neten ismerkedtem meg. Sosem éreztem még ilyen különlegesnek egy lányt se eddig. Rögtön egy hullámhosszon voltunk, napi 10 órát dacebooooztunk plusz este lefekvés előtt több óra telefon. Mindent el mondtunk a másiknak, már írta mennyire imád és velem akar lenni, alig vártuk hogy találkozzunk, érezni lehetett milyen különlegesek vagyunk a másiknak, erre ma reggel amikor kérdezem tőle hogy mi a baj, írja hogy sajnálja de ne beszéljünk többet, mindig ki fordul a kapcsolatokból, különleges vagyok de nem ő kell nekem meg a kifogások, hogy többet ne írjak rá. Egyszerűen meg őrjít mi lehet ez. Miert ijedt be ennyire, amikor előtte nap még azt írta milyen jó lenne már velem lenni és még sírt is mert kiderült csak két nappal később tudunk találkozni. Nen tudom mi ez, tanácstalan vagyok, csak azt tudom hogy ő kell nekem, még sose éreztem ezt eddig (Nem vagyok szerelmes belé de ez eddig számomra ismeretlen érzés) olyan mint valami hülye vicc, komolyan azt várom mikor ír hogy csak poén volt, annyira nagy a kontraszt. Nem akarom hogy még esélyt se adjon annak hogy találkozzunk. Nehezen de rá tudtam venni hogy még gokdllozzon, ne számítson meg mindent egy hirtelen ötlettől mert ez egyértelműen pánik, pedig direkt írtam neki már napokkal ezelőtt is, hogy szóljon ha gyors a tempó mert nem akarom hogy be ijedjen, de ő írta hogy biztos nem fog. Mit tegyek? Valamit tenni akarok de fogalmam sincs hogy oldatnám meg a helyzetet, legszivesebben el utaznék hozzá hogy lássam és meg beszélhessünk de nem tudom ez mennyire lenne már megszállottja viselkedés, csak azt tudom hogy nem akarom ezt abba hagyni így. Valakinek van ötlete?

2015. júl. 17. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem bírja a távkapcsolatot, úgy gondolhatja, hogy így könnyebb feldolgozni ezt az egészet, mint minden nap sóvárogva várni, hogy mikor találkoztok újra. Van aki ere pszichésen nem alkalmas...

Mióta tart az ismerkedés?

2015. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja azt el felejtettem írni, hogy most fog ki derülni csütörtökön hogy fel veszik e a suliba ahova menni akar de ő nem hisz benne hogy sikerül, az is eszembe jutott azért panikolt be mert most a suli miatt alapból érzékenyebb és kételkedik mindenben
2015. júl. 17. 13:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Több mint egy hete, de olyan mintha már hónapok óta ismernénk egymást. Igazából beszéltük hogy ha fel veszik suliba Pestre szeptembertől akkor sokat tudnánk együtt lenni mert én is készülök Pestre költözni, szóval csak ezt az egy hónapot kellene ki bírna
2015. júl. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!