Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém soha nem lesz már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém soha nem lesz már szerelmes egy lány se? Annyira fáj, reménykedjek még?

Figyelt kérdés

Leginkább akkor voltak szerelmesek belém a lányok, amikor még általános iskolás vagy kezdő középsulis voltam. Akkoriban még nem tudtam megfelelően kihasználni és értékelni a helyzetet, még éretlen voltam, mint mindenki más.

Most, hogy felnőttem, 26 évesen, volt 2 kapcsolatom, de ebből csak az első párom táplált irántam valamiféle érzelmet. A második páromat nagyon szerettem, de ő nem igazán viszonozta. El is jegyeztem őt, jó érzés volt őt mindig mosolyogni látni és érezni a boldogságát. Aztán vége lett, ő nem szeretett engem úgy igazán. Nem ragaszkodott hozzám.


Rosszul esik, hogy belém ebben a korosztályban nem szerelmes senki, nem beszél rólam áhítattal senki, pedig én annyi lányban meg tudom látni a lelki szépséget, az embert, sok szeretetet tudok adni, a másik kedvében járok... Hiába vagyok kedves, hiába tettem boldoggá valakit, hiába van jó testalkatom, hiába vagyok értelmes, művelt, hűséges, szeretetteljes... semmivel nem fogom meg a lányokat. :(

A legtöbbjük meg sem akar ismerni, teljesen érthetetlen számomra. Mindenki annyira el van zárkózva, felületesek, nem is akarják megismerni a másikat.



2017. szept. 16. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

jesszus hogy bírod ezt a kínt? :S srácok csináljunk már a srácnak egy "Annyira fáj, hogy egy csaj sem rajong értem" alapítványt, a nyomorban élők várhatnak!


komolyabb tanács: ne legyél már negatív punci, majd lesz aki rajong jeez nem a világ vége

2017. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Wow, ezért a teljesítményért kapsz tőlem egy bronzfokozatú nyígó aprókolbász díjat.


Na, akkor neked is elmondom, amit már ezerszer elmondtam az ilyen picsogó fürdősku.rváknak:


Az élet nem igazságos. Ez van. Nem érdemled meg, hogy bárki is szerelmes legyen beléd. Ez nem jár. Mert semmi sem jár. Ha párkapcsolatot szeretnél, akkor kapd össze magad, kezdeményezz, legyél kitartó és akkor jó eséllyel találsz majd olyan lányt, aki vágyik rád. Ennyi a nagy történet.


Ha meg tovább akarsz nyígni, akkor fogjál egy partvist, aztán ülj bele, hogy legalább okod legyen rá.

2017. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallod első, hasonlíthatod magad valakihez akinek nincs mit ennie és akkor gondolhatod magad szerencsésnek.


Akinek nincs mit ennie is szerencsés lehet egy mozgássérülthez képest mert legalább éhesen de tud járni.

A mozgássérült is gondolhatja magát szerencsésnek mert neki jutott elektromos tolókocsi míg másnak nem, és azért is jól érezheti magát mert a kezével tudja irányítani mert a másik már csak a szájával képes kezelni a joystickot.

De lehet hogy még ennél is van szerencsétlenebb aki le van bénulva a kórházban és semmijét nem tudja mozgatni.

De ez még semmi ahhoz képest aki elevenen megégett és gépek tartják életben miközben olyan pokoli fájdalmai vannak amit ép ésszel fel sem lehet fogni.


A másikhoz való hasonlítás amugy sem oldja meg a problémát. Van egy haverom már 30 éves elmúlt és még sosem volt csaja, pedig normálisan néz ki, autó-lakás van, minden körülmény adott.

Kiváncsi lennék ha a kérdező erre az emberre gondolna enyhülne-e a magánya.

Nem hiszem.


Szóval ha te idejössz és leszólod a másikat a lelki fájdalmáért biztosan nagyon sokat segítettél.

2017. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De lesz, hidd el, meg fog történni, megértelek, hogy fáj, és igen, igen, reménykedj, anélkül nincs esély, illetve dehogy nem, úgy is van, de higgyél benne...
2017. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Amíg ilyen negativitással veszed körbe magad, addig bizony nem lesz senkid, még barátaid sem, és a családod is megutál. Senkinek sem kell a negatív!!
2017. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as, a legjobban azzal ártasz az ilyen embereknek, ha pátyolgatod a kis lelküket. Jaj, nagy lelki fájdalmak, hagyjuk már. A társkeresés ilyen. Van visszautasítás. A legjobb, amit tehetünk a kérdezővel, ha se.ggberúgjuk, hogy ne fetrengjen már itt, hanem kapja össze magát, aztán keressen egy nőt magának.
2017. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De jó lenne, ha csak annyi probléma lenne, hogy van visszautasítás. Itt arról van szó, hogy csak az van. A 2 volt páromat leszámítva, akik közül az utóbbi a jegygyűrűt adta vissza és úgy utasított el. Nem is ez a lényeg.

Inkább az fáj, hogy nem kíváncsiak az emberre, nem kíváncsiak az egyénre, a személyiségre, az egyediségre. Ha valaki dalokat ír, nem értékelik, ha egy férfi jól tud sütni/főzni, már fel se kelti a figyelmét egy nőnek. Mi érdekli akkor őket? Ha valaki titokzoknit használ vagy mezítláb jár a műanyag cipőben, az már igen, az menő és jó pasi lehet! Igaz ugyan, hogy büdös a cipőbe, dehát a lánynak meg zsíros a haja, így együtt nyugodtan lehetnek már igénytelenek... és ezért kerül hátrányba egy ápolt férfi mondjuk.


A negatívságról... csak leírtam a helyzetet realisztikusan. Az, hogy fáj az igazság és a valóság a legtöbb embernek, az nem az én negativitásom.

2017. szept. 16. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy mai nő úgy kb 30 éves koráig nem a felelős és józan gondolkodású férfiakat keresi,legalábbis az átlag nem. Régen még más volt a helyzet,de ma már minden nő találhat magának körömreszelő munkát,amiből a rezsit és a shoppingolást fedezheti,a családalapítást pedig kitolják,hogy minél tovább élvezhessék a szexuális szabadságot. Addig csak szórakoznak,élnek,keresik magukat és hasonló bölcs magyarázatokat adnak arra,miért csak link alakokra ment el az idejük.


Ennél fogva te is abban a cipőben jársz,amiben én is,hogy rohadt kevés nő van,aki az igényeinknek megfelelne és nagyítóval kell keresni őket,de nem lehetetlen persze.

2017. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eljő ideje mikor majd kell.


Ne fájjon, ez csak bolondos jelen, hol még dolgoznod kell magadon hozzá.

2017. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tul àtlagosnak tartanak nem tudom de sztem attolfüggetlenül ne add fel annâl elkeserítőbb érzés nincs .Az igenekre keress okot .
2017. szept. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!