Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek egy mozgásko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy mozgáskorlátozott lány felé? Szerelmes vagyok belé! Még mindig!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves fiú vagyok egy középiskolába jártunk a lánnyal, csak én két évvel feljebb, mint ő. Egy tanulmányi verseny keretében ismerkedtünk meg. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet, mindig kerestem az iskolában és iskolán kívül is a kontaktus vele.


Végül beérett a gyümölcs 4 évig párkapcsolatban voltunk, amiből 3 és fél év gyönyörű volt. Az ő döntéséből szakítottunk, én ezt már kicsit éreztem, hogy befog következni csak idő kérdése volt.


Több összetevője is volt a szakításnak ebből kettő kiemelt jelentőségű:


-Édesanyám sosem tudta elfogadni teljes mértékben, hogy mozgáskorlátozott lánnyal vagyok és tett édesanyám egy-két olyan dolgot, ami a lánynak nagyon rosszul esett. Azt mondta a lány nem haragszik anyukámra, illetve már megbocsátott neki, de többet kér ebből. Azt anyukámról kell tudni, hogy tipikus anyatigris.


-A lány mozgásállapota kissé romlott, ebből kifolyólag eléglé önbizalomhiányos lett.


Teljesen békében szakítottunk, illetve szakítás után fél évig nem beszéltünk, de ez abszolút a fájdalomnak lehet betudni.


Utána újra beszélni kezdtünk. Ma napig jó viszonyt ápolunk. Pedig már két és fél éve vége a kapcsolatnak.


A lányról:


Nagyon okos, nem csak tanuláshoz hanem az életfelfogása is abszolút jó.


Már csak másfél éve van az egyetemből és felsőfokú OKJ-s képzést is végez mellett. Amit külön tisztelek benne, hogy ő nem azért jár felsőfokú képzésre, mint a legtöbb korunkbeli, hogy elmondhassa magáról, hogy ő ide, vagy oda jár, hanem mert szeret tanulni és nem csak pont az ami kötelező, hogy meglegyen a kredit, vagy a modulzáró stb, hanem azért, hogy jó szakember legyen.


Nagyom olvasott sok minden érdekli és ennek ellenére nem beképzelt, pedig már több képzést végigcsinált nehezebbeknél-nehezebbeket.


Szép és csinos. Az arca nagyon szép. Alakja formás, nem vékony de olyan jó ránézni, olyan kis aranyos. Természetes szépség. Nem festi magát, illetve nem csinál a testével semmi természetellenes dolgot. Mindig csinosan és szépen öltözködik.


Hobbi szerűen sportol is. (Amikor van ideje is kedve)


Vannak életcéljai és álmai, de ezek olyan célok és álmok, amik egy kis szorgalommal is kitartással megvalósíthatóak.


Ami a jelenállapot:


-Többször beszéltem neki az érzelmeimről, illetve abszolút éreztettem vele a dolgokat, hogy fontos nekem.

Ő mindig azt mondja, hogy nagyon jóképű vagyok, keressek magamnak ép lányt. Viszont én őt szeretem, nincs szükségem felszínes lányokra, kik azt hiszik, hogy csak azért mert éppen egy egyetemen másodévesek, majd ömleni fog a pénz, ha diplomáznak, miközben semmi tehetségük nincs, ahhoz a szakmához csak jó elmondani, hogy oda járnak. Az sem érdekel, hogy feltesz magára egy kiló sminket és azt hiszi, attól szebb. Meg az sem, hogy olyan jó csajnak, hiszi magát, hogy alul és felül is kivan mindene.


-Csak azért akarnak rám szállni, mert jóképű vagyok és jó informatikus, amit az én esetben pénzzel jutalmaznak. Nem azért vagyok jó informatikus, mert egyetemre járok és van két felsőfokú szakképesítésem is, hanem azért mert érdekelt az informatikának az a területe, mivel foglalkozom tini korom óta.


-Múltkor azt is mondta a lány, hogy nem akar párkapcsolatot senkivel.


-Én csak azt szeretném, hogy boldog legyen, ha nem velem, akkor mással.


-Viszont az fáj, hogy mint férfire valószínű nem kíváncsi és nem tudom mit tegyek.


Hogyan tudnék neki segíteni, hogy elfogadja magát?


Mert abban bízom ha megbékél magával, tán engem is közel enged, majd magához. Szeretem őt és képes vagyok még várni rá. Ha netán később sem szeretné engem párjaként elfogadom! És kívánom találja meg azt, akivel boldog lesz.


Válaszokat előre is köszönőm!


LÉGYSZÍVES, PRIVÁT ÜZENETET NE ÍRJATOK, MERT EZ NŐVÉREM OLDALA! KÖSZÖNŐNŐM!!



2017. júl. 16. 00:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennek majd a privik de nem neked hanem nővérednek (erős tipp)
2017. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Költözh el anyádtól, és szard le amit mond valamint ha nem csillapodik szakítsd meg a kapcsolatot vele. Mi a fontosabb a te magán életed vagy anyád. Na jó azért nem kell megszakítani a kapcsolatot mutterral de tedd helyre!

Drukkolok neked biztos nagyszerű a lány!

2017. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Talán ott a hiba, hogy anyukádat anno helyre kellett volna tenni!

Hogy kozeledjel?

Úgy, mint egy nem mozgássérült lányhoz.

Dobd be magad, aztán kiderül, lesz e belőle valami...anyukádat tedd takaréklangra, költözz el otthonról, ha megteheted, vagy akármi.

2017. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
91%
Istenem, mit nem adnék, hogy egyszer rólam is így beszéljen egy srác :) minden szavadból süt az érzelem,a szeretet. Fenomenális vagy,nagyon drukkolok neked!! (kicsit bekönnyeztem...:))
2017. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

#4 aki keres, az talál... :)

Bár, ha mindig rossz lóra teszel, ott bizony a te felelősséged is felmerül.

Sok sikert kívánok neked :)

2017. júl. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Remélem,anyukáddal azóta már konszolidálódott a viszony és nem szól bele így az életedbe.Ha akarsz még valaha normális barátnőt,mondd meg neki,hogy "anya,imádlak,de ha meg is bolondulsz,akkor is a Manci kell".

Minden esetre a hölgy mindenhogy megfogta veled az Isten lábát,annyi szent.A helyedben megmutatnám neki ezt a bejegyzést és ő is látná,hogy nem azért próbálkozol nála újra,mert nincs más.Legalábbis engem meggyőzne.

2017. júl. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es, te is olyan vagy, mint ez a lány?!

Kérdező, lehet tudni mi a mozgáskorlátozottsága? Én azon a vonalon indulnék el. Jah és kb 5perc csinálni 1 saját profilt gyk-en.

2017. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor szakadj le anyukadrol, mert 26 evesen te ferfi vagy, nem fiu.
2017. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

26 éves vagy, elvileg férfi. Menő informatikus.


Van pénzed, költözz el, és állj ki a barátnődért, tedd helyre anyukádat.


Ha kiszedjük a giccshalmazt, azt kapjuk, hogy 4 èv kapcsolat alatt nem tetted helyre anyukádat, a lány meg tűrte. Szerintem nem azért nem akar veled lenni, mert más, hanem mert egészségesen sem akarna veled lenni.


Végülis összejött veled az elején is, ha ugyanúgy érezne/ugyanazt gondolná, akkor nem mondana ilyesmit.


Keress magadnak másik lányt, azért, mert ő kicsit másképpen mozog, az érzelmei pont olyan átlagosak, mint akárki máséi. Attól még, hogy jóképűnek tart és sikeresnek, nem fogsz neki jobban kelleni.


Ha esetleg hazudik, neked kellene olyan csaj, aki inkább mártírkodik, mintsem veled legyen?


Utolsó próbálkozásként mondd el a csajnak, hogy elköltöztél, szeretnéd, ha veled élne, és mostantól mindig kiállsz majd mellette anyukáddal szemben, mert vele szeretnél lenni egy életen át.


Ha nem jön be, lépj tovább, attól, hogy a csaj mozgáskorlátozott, még ugyanúgy nem kellhetsz neki, mint akármelyik szerinted felszínes csajnak.


Ne alázd tovább magad, csak rontja az esélyeidet.

2017. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
#4-es vagyok, nem, én nem vagyok mozgáskorlátozott:)
2017. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!