Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondanátok el valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondanátok el valamilyen nagyon csúnya dolgot a múltatokból amit ti tettetek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm volt párjával voltam együtt 2 évig. Nagyon nehéz időszak volt, utáltam magam, csak most szedem össze az életem... szakítottunk is. Szégyellem magam, mert borzasztó ember lettem emiatt.


Egy ideje már randizom valaki mással akivel lehetne komolyabb is. Elvinném a barátaimhoz is, de félek, hogy feljön ez a téma. :(


Hogy mondanátok el? És ha megutál?


20\L


2017. szept. 16. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát amúgy is hozzátartozNA a sztorihoz, hogy miattad szakítottak, vagy utána vetted észre?


Gondolom ez alapján az előbbi. Egyébként a múlt az a múlt, most már felesleges ezzel foglalkoznod, pláne, ha korábban nem tetted.

2017. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"És ha megutál?"


Talán nincs joga megtudni az igazságot? Nem egyenes dolog elhallgatni valamit előle.

2017. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezelőtt csak gáz, szégyelletes kapcsolatom volt.

Mindkettőben én voltam a szerecsétlen, megalázott kis hülye. Megváltoztam. De elmondtam,ami durvább volt, már az elején direkt. Derüljön ki mielőbb, ha nem szeret eléggé, vagy múltbeli hiba miatt ki tud ábrándulni.

2017. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Babaaaa.


Akármikor. Én normális emberekkel randizok.

2017. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!