Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van nagyon zavarban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nagyon zavarban a lány a közelemben, ha van barátja?

Figyelt kérdés

- direkt kerül, menekül, ha meglát,

- elkezd hebegni-habogni, ideges lesz, ha ott vagyok mellette

- elkapja a tekintetét, ha összenézünk

- sűrűn nézeget engem, figyeli a reakcióimat, amikor ott vagyok, de amint ránézek, elfordul és elcsöndesedik

- csendesebb lesz, mint általában, amikor távolról látom, milyen laza másokkal

- elpirul


22F



2017. szept. 21. 18:18
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
83%

Azt szeretned hallani, hogy tetszel neki? Valszeg igy van.

Szamit ez barmit is? Erre nehezebb valaszolni, de jelenleg baratja van. Amig ez az allapot nem valtozik, addig ez cumi.

2017. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg bejössz neki, de zavarja őt az a tudat, hogy van barátja, és nyilván saját magából sem akar hülyét csinálni, nem tudja, hogyan reagáljon erre a helyzetre. Viszont az, hogy valakinek van párja, még abszolút nem jelent semmit. Lehet, hogy az a kapcsolat rosszul működik, vagy csak havonta egyszer találkoznak, ami sokáig nem tartható fenn. Előfordulhat, hogy idővel megváltozik a lány hozzáállása, és kimutatja, hogy érdekled, netán még közeledni is fog hozzád.
2017. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
36%

Tényleg olyan hihetetlen számodra,hogy tetszel valakinek,akinek egyébként van barátja?

A két dolog nem zárja ki egymást.

Nekem is van pasim ,mégis tetszenek más férfiak is,persze,nem mennék félre és nem is megyek,de szoktam flörtölgetni.Annyi azért még belefér.

2017. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Ha tetszik valaki, attól még nem vagyok előtte zavarban. Az nem lehet, hogy szerelmes belém?
2017. szept. 21. 18:42
 5/56 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem lehet zavarban valaki,ez azt jelenti,hogy nem vagy közömbös számára.De azért az még nem szerelem.
2017. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Én legalább is csak akkor vagyok ennyire zavarban valakitől, ha mélyebb érzelmeim vannak iránta (szerelem), vagy ha félek tőle.
2017. szept. 21. 18:47
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Az nem biztos hogy szerelmes. Miért volna? Egyszerűen ilyen a személyisége. Mindenesetre tetszel neki az 100% . De ez pillanatnyi. Lehet ha összejönnétek egy randira már más lenne a helyzet. Ha kell, szerezd meg!
2017. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
67%
De honnan tudod, hogy van barátja?
2017. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
50%
Te tudod mit jelent szerelmesnek lenni? Ember, ne nevettess mar.
2017. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
83%
40-es nő. Háát én a lány viselkedésében a tini korú magamra ismerek. Szerelmes voltam egy srácba de képtelen voltam vele összejönni. Olyan fokon zavarban voltam tőle, hogy értelmes mondatot nem tudtam mondani, mozgásban mintha robot lettem volna. Tökéletesnek láttam a srácot, magamat meg nem gondoltam annak. Talán ezért volt. Szóval szerintem szerelmes beléd a lány.
2017. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!