Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Mindig a közelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Mindig a közelemben van (nagyon közel), sokszor néz felém (de nem mindig közvetlen rám, csak ha azt hiszi, hogy nem látom) és ha ránézek gyorsan elkapja a fejét. Igazgatja a kabátját, meg a ruháját, táskáját ha a közelében vagyok.

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 17:58
 1/7 hahahanna válasza:

Persze, hogy tetszel neki hacsak nem fél a többi embertől, kancsal és pont akkor szarja le egy galamb a ruháját.

Amúgy mi a neve?

2013. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja, a nem voltam benne biztos, amiatt hogy ha ránézek elkapja a fejét. Egy kapcsolat kezdetén sok szemezés van, nem?

A buszon nehezen szarta volna le egy galamb, hacsak nem repült be egy így télen, lehet, hogy annyira belefeledkeztem a látványába hogy fel se tűnt. :S :D

2013. febr. 12. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Baranya megye?o.O:D
2013. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. febr. 12. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:

hmm

nálam ugyanez a helyzet

biztosan tetszel neki!:)

2013. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! Úgy örülök neki, mert annyira helyes és vonzó, de nem tudom mit léphetnék. Már több hónapja így van és úgy látszik én sem merek lépni és ő sem. :(
2013. febr. 12. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, vagy kérdezd meg tőle az időt:D hátha lépne erre valamit
2013. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!