Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fura haveroknak hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura haveroknak hogy az ilyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nekem bejönnek nagyon a szemüveges lányok,főleg ha kicsit vissza fogott típus is mellé,az most hogy időnként bulizik az nem zavar,valamiért az is bejőn ha egy picit ügyetlen,de lehet az azért mert néha én is az vagyok,haverok szerint bejövők vagyis lenne esélyem egy volt osztálytársnőmnél aki szép,meg igazi bombázó,de most azért probálkozak mert autós találkozon jól mutatna,alapból én ezekből az éjszakai autókázásokból kezdek kinőni,miért olyan fura hogy nekem a fent említett típus jön be ?
2017. szept. 25. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi fura. Csak nem a "tucatlányokra" hajtasz. Nagyon sok szép csinos lány van ezekkel a tulajdonságokkal. :)
2017. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, csak nincs tucat ízlésed.
2017. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!