Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de idősebb nálam 3 évvel, és félek még hozzászólni is. Hogy vegyek erőt magamon, hogy el merjem hívni randira?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ő 21.
2017. szept. 26. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi veszteni valód van ? Ha meg sem próbálod, akkor biztos, hogy nem fog sikerülni. Ha pedig nem sikerül, akkor sincs semmi.
2017. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerülne, az eléggé lehúzná az önbizalmam.
2017. szept. 26. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, 3 év az semmi. Hívd el bátran, főleg, ha úgy érzed, te is bejossz neki.
2017. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül,na és? Kaptál egy pofont.. olyan gyenge lennél hogy nem tudod elviselni? Fel kell állni, le kell porolni a nadrágot és menni tovább :)
2017. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat. Megpróbálom lesz ami lesz.
2017. szept. 26. 23:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyu próbáld meg legyél tökös!

Nekem is egy tőlem 5 évvel fiatalabb srác tetszik és folyton ezen ragom magam, hogy biztosan azért nem hív el, mert én öregebb vagyok. ..

2017. szept. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emberek vagytok, 2 elme, nem más.
2017. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És mi lesz, ha eljön randira? Attól nem félsz? Ha most nem tudsz neki mit mondani, akkor mit fogsz csinálni ott? Az, hogy eljön veled randizni, semmi különösebbet sem jelent az ő részéről, nem jelenti azt, hogy "nyert ügyed van".

Szóval, mi lesz akkor, ha igent mond?

2017. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1: hogyan vagy szerelmes valakibe, ha még hozzászólni sem mersz. Max akkor belé vagy zúgva, vagy rá vagy gerjedve

2: az én feleségem is 2 évvel idősebb

2017. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!