Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyek rá valakit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek rá valakit, hogy találkozzon velem, ha nem szeretne?

Figyelt kérdés
Hónapokra munkakapcsolatba kerültem egy majd 20 évvel idősebb férfival. Sajnos nem viselkedtem vele tisztelettudóan, mert neki is elég kötekedő, arrogáns és lekezelő stílusa van. Valahogy én is felvettem vele szembe ezt a stílust. Talán azért is, mert beleszerettem és nem akartam, hogy észrevegye. Most azonban elváltak útjaink. Kértem, hogy találkozzunk levélben, de azt írta, hogy nem akar és hozzátette, hogy fölényeskedő és beképzelt vagyok és egyébként is utálom őt. Nyilván ez jött neki le, nem lep meg. De az igazság az, hogy nem ilyen vagyok és szeretnék vele találkozni ezt elmondani és azt is, hogy szeretem, és talán ezzel a viselkedéssel próbáltam leplezni. Hogyan vehetném rá?? Hogy hívjam el?? Egyáltalán hová??

2017. szept. 26. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz helyzet sajnos. Lehet, hogy egy éretlen kislánynak tart, és a valódi éneket meg sem tudta ismerni, mert azt végig leplezted. Így viszont sajnos nem volt neki mibe "beleszeretnie".

Egy próbát azért mindenképpen megér, maximum visszautasít, és akkor tudod, hogy kár rá az idődet és a gondolataidat pazarolni.

Szerintem írd meg neki a helyzetet, a viselkedését okát úgy, ahog ide is leírtad. Az egyenes, òszinte beszéd mindig a legjobb.

2017. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, felejtsd el.
2017. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ez a vonat elment; de azért adhatsz mégegy esélyt, egy újabb próbálkozást magadnak, hátha. Kicsike esélyt látok jelenleg, nagyon minimálisat.
2017. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
*az is lehet,hogy ez az eset most tanító jelleggel fog hatni rád, hogy megtanuld, hogy nem érdemes álarcokat hordani, és amögött elrejtőzni. Mutasd ki nyugodtan az érzéseidet, attól még nem leszel gyenge.
2017. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vele találkozni, magyarázkodni főleg nem. Normálisan, önazonosan kell viselkedni. Legközelebb már tudni fogod.
2017. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen viselkedessel legutoljara az oviban talalkoztam, mikor a fiuk direkt piszkaltak azokat a lanyokat, akik tetszettek nekik.
2017. szept. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6-os

pedig ez egyszerű pszichológia, még ovi sem kell hozzá.. a szubmisszív emberek hajlamosak átvenni az általuk kedvelt személyek viselkedésformáit..


#kérdező,

kérj tőle bocsánatot, de ne túl hosszan, fejezd ki h sajnálod, de ilyen hatással volt rád, mert nem akartad, hogy kiderüljön, hogy nem is utálod és mindezt úgy tedd, hogy hass az érzelmeire, de ne akard manipulálni és semmi esetre se alázkodj meg és végül pedig vetítsd elő egy jobb jövő lehetőségét..

ha még így sem akar találkozni, akkor legalább mindent megpróbáltál...


(amúgy nekem is van ilyen kapcsolatom, csak férfi létemre itt én voltam az aki nagyon negatív lett és ezt a lány is átvette tőlem, sajnos ezen már nem nagyon tudok változtatni, pedig nagyon szeretnék)

2017. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akar találkozni veled, akkor nehezen. Ha megpróbáltad és nem jött össze, jobb hagyagolni a dolgot. Tanulj belőle.
2017. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3.,4.vagyok. Asszem,videóchat. Hogy lássa a szemed,hogy őszintén beszélsz
2017. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!