Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan becézheted a szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan becézheted a szerelmed ha még nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Nehéz dió leányzóval van dolgom : ) eltart majd egy ideig míg a szívébe lopom magam de addigis míg nem vagyunk együtt hogy lehet becézgetni? jóéjt kicsim, szépségem stb ilyesmik kiestek nem? szerelmem szintúgy mert egyszer majdnem friendzone-ba küldött annyira olyan szövegeket írtam, de mondta h ideéglenes csak most nem igazán szeretne pasit (gondolom betegsége miatt is de amúgy ő 21)

2017. szept. 27. 04:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok romantikus alkat és a jelenlegi párom amíg nem voltunk együtt úgy köszönt el, hogy "Jó éjt kis vacak" meg ilyen szeretetteljes de nem nyomulós beceneveket aggatott rám amit nem is vettem zokon
2017. szept. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Az nagyon romantikusan hangzik hogy vacak meg ilyesmik.Ezentúl én is úgy köszönök el a barátnőmtől hogy viszlát kis ócskaságom. :)
2017. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Én a keresztnevén szólítom azt, akivel nincs több.

Egyébként mit takar pontosan a kiszemeltednél, hogy "nehéz dió"?

2017. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

hát ez nehéz ügy...olyan nevet kell kitalálj, amit előtted még senki nem mondott neki.

én pl jopárszor belefutottam abba, hogy mondjuk aztmondtam hogy baba, vagy babám...

és néhány alkalom után közölték h légyszi ne így hívjam, mert az exe is így hívta stb.

szóval gáz.

vmi egyedit kellene amit máég senkitől se hallott, de nem is nyálgép. (ismerek olyat aki mézescsupromnak hívja a feleségét XDDDDDD)

2017. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

:))))))))) !!!


Hívhatod kicsi-picinke. Szóval birtokos nélkül.

Ha pl jó ember, hívhatod a napodnak, fenyednek, fényesednek, stb, stb.

És persze megragadhatod egyéniségeinek egyes nagyobb részét s ezáltal.

De majd megismerés adja ötleteket, neked csak el kell fogadni.

2017. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg becézd kedvesnek vagy drágának, vagy sehogy ha ö nem szeretné
2017. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még nem vagyunk együtt, sehogy. Nevezd nevén, Ibikém, Dórikám, Évikém...stb.
2017. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
#5 jóéjt fényesem :D
2017. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az 5. valami jehova tanúja lehet. :)
2017. szept. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:)))))))

Úgyértve nehez dio hogy egyreszt mégcsak 21 masreszt van a betegsege sajnos ami miatt kicsit magába van fordulva megha nem is latszik es ugy mondta hogy van eleg bajom most nem kell még pasi is

2017. szept. 29. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!