Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szex és más semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex és más semmi?

Figyelt kérdés

A történet talán kicsit hosszú lesz, de ha van időd kérlek olvasd végig.

Szóval van egy ismerősöm, akivel a munkánk kapcsán viszonylag sokat találkozunk.

Őt kb. egy éve hagyta el a felesége egy másikért. Úgy alakult, hogy egy közös utazás során elkezdtünk beszélgetni. És teljesen megnyílt nekem, elmesélt mindent a volt kapcsolatáról, az érzéseiről, mondhatni "barátok lettünk" az utazás óta is naponta több emailt váltottunk, úgy alakult, hogy egy éjszakát nálam töltött mert nem tudott hazautazni. Sokat beszélgettünk,majd aludtunk. Aztán pár hét múlva én ragadtam az ő városában, viszonylag sokat ittunk és megtörtént aminek nem kellett volna, lefeküdtünk egymással. Neki senki nem volt a felesége óta és nekem sem hosszú ideje. Azóta viszont teljesen megváltozott minden. Allítja nincs még túl a feleségén és az az éjszaka olyan érzéseket hozott fel benne amelyet már rég elfeledettnek hitt. Próbáltam vele megbeszélni személyesen a dolgot, de nem volt rá mód. Ha találkozunk, mindig mélyen egymás szemébe nézünk hosszú másodpercekig, de valahogy elzárkózott, már nem akar mély érzésekről beszélni, már nem akar megnyílni újra senkinek. A kérdés, hogy higgyjem el, hogy nincs még túl a volt feleségén vagy bármennyire is elképzelhetetlen róla tényleg csak arra voltam jó amire használt?



2017. szept. 28. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ott a válasz is abban amit írsz. lehet ez is az is. valahogy beszelnetek kellene ha szeret nem fogja sokáig bírni nélküled lehet csak fél újra megbízni
2017. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő az a tipikus jó fiú típus. Tényleg nem olyan akinek csak arra kel egy nő. De lehet, hogy ez esetben mégis ez történt, különben miért taszítana el? Igazából annyit írt, hogy nem így tervezte az estét. Nincs magyarázat arra ami történt, és folyamatosan csak azt magyarázza nincs még túl a feleségén .
2017. szept. 28. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
én ugyanígy vagyok nem vagyok túl azon hogy sokszor bántottak szeretek valakit de elnyomom magamtól mert idő kell hogy elfelejtsem a sérelmeket és ha sikerül és vele együtt is leszünk ne bantsam őt azért amit más tett velem. remélem így érted. beszélned kell vele jobb ha tisztázod rossz várni úgy hogy nem tudod mi van. utálni vagy szeretni kellene nem jó a bizonytalanság tudom
2017. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó beszélni sem róla.Annyit mond, hogy nem tudja miért történt meg köztünk a dolog, nem kihasználni és megbántani akart és hogy bántó h ezt hiszem róla. De ő többet senkiben nem akar megbízni, megnyílni, sem barátnak, sem nőnek. Ez magyarázat? vagy ez lekoptatás?Mert mikor találkozunk akkor meg le sem veszi a szemét rólam. Bár szerencsére csak heti egyszer látom.
2017. szept. 28. 22:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Megint találkoztunk. Semmi nem történt nagyon visszafogottak voltunk mindketten. Sokat beszélgettünk, de ezt a témát egyikünk sem hozta fel.
2017. okt. 1. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele mint a barátod. Megcsaltak, elhagytak. Amikor kezdett egy kapcsolatom fejlődni, jött volna a bizalom és az elköteleződés, mindig kiléptem belőle. Sajnos a barátnőim szívták meg mindig velem, nagyon sajnálom őket. Ezek a dolgok csak az utóbbi időben tudatosultam bennem és tudtam azokat feldolgozni.

A mostani párommal már jobban megy a bizalom és az elköteleződés, de sajnos még nem százas.

A barátod is így van, fél elköteleződni és nem bízik senkiben, de csak indokokat keres,mert ezt nem meri bevallani magának sem.

2017. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nyugodtan.
2017. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A történet folytatódik.... Igazából azóta is minden nap írunk egymásnak. Többször találkoztunk. Volt, hogy elhívott magához csacsizni. Volt, hogy egész napot töltöttünk együtt, ebéd, séta, este mozi, aztán persze újra és újra lefeküdtünk egymással. Ő azt mondja, h barátként kezel, oda van egy lányért, akiről igazából mindent elmond, én pedig próbálom tanácsokkal ellátni. De ez tényleg barátság? Egész napokat töltök egy baráttal, sétálunk, eszünk, mozizunk este pedig szeretkezünk. Ez valóban barátság neki? Mert nekem nem ezt jelenti a barátság.
2017. dec. 7. 11:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt nevezhetjök bárminek de barátságnak nem. Az elején azt hittem kezd beléd szeretni. De ni van a másik lánnyal? Téged nem zavar hogy másik nőt szeret és veled fekszik le? És ő ezt hogy dolgozza fel? Ez nekem minden csak nem normális.
2017. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából esélytelennek látom a másik lánnyal kapcsolatos dolgát, ezért nem is zavar túlzottan. Mármint nyilván valamennyire igen, de legbelül tudom, hogy értelmetlen és valahol ő is tudja. Nem is azt mondanám, hogy szerelmes abba a másikba, csak a külseje fogja meg... De én teljesen ellentettje vagyok annak a lánynak. Külsőleg és a belső tulajdonságokat tekintve is. Ezért nem is értem, ha hozzá vonzódik akkor mit akar tőlem? Annyit tudok, hogy bízik nagyon bennem, én is próbálok benne, csak én többet érzek. Az a rossz, hogy belegondolok abba, hogy csak kihasznál, csak a szex miatt kellek stb. akkor abban a pillanatban megváltozik a hangulatom és ellenséges leszek vele. Igazából én csak azt szeretném tudni mit érez irántam?! Mi ez az egész? Baráttal nem viselkedünk így... Legalább is én eddig nem...
2017. dec. 12. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!