Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szóval. Van egy srác aki 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval. Van egy srác aki 16 éves és van egy huszonéves barátnője. Ahogy mesél róla nekem nagyon úgy tűnik hogy összesen csak a szex köti össze őket és semmi más. (folyt. Lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdett velem flörtölgetni meg beszélgetünk, együtt megyünk haza. Meg a múltkor el is hívott kajálni. De én nem akarom hogy úgy közeledjen felém hogy van barátnője mégha tegyük fel nem is szereti. Viszont eléggé kedvelem és jól esik hogy foglalkozik velem. Mit csináljak?

2015. febr. 18. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
16 a srác, még jó hogy dug egy huszonéves csajt.
2015. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én lettem volna a világ legboldogabb embere ha 16 évesen egy huszonévest húznék.

Mit akarsz tőle? Főleg ha úgy nyomul rád, hogy elvileg mással jár. Kérd számon... mert ha olyan ember, aki képes rányomulni másra úgy ,hogy nője van, akkor leves.

2015. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
téged is csak át fog verni
2015. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 éve van meg a barátnője... Amúgy a múltkor megkérdeztem hogy most mit akar? Merthogy van barátnője... Erre közli hogy mi csak nagyon jó barátok vagyunk és kacsint egyet... Azóta pedig még jobban nyomul... És nekem sajnos tetszik :(
2015. febr. 18. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg csak beszélgettek, meg találkoztok, nincs gond. Ha nyíltan flörtöl Veled és Te nem vagy rá vevő, akkor kérdezz vissza, hogy vajon a barátnője mit szólna hozzá, ha ezt hallaná.. én mondjuk személy szerint elmondanám neki nyíltan, hogy nem szeretném megbántani, de gondolkozzon el rajta, hogy barátnője van, így nem fair dolog másnak csapni a szelet.

Légy határozott! :)


22N

2015. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"És nekem sajnos tetszik :("


Akkor dögölj széjjel!

Egyel kevesebb hülye liba, aki ezeknek az egoistáknak adja alá a lovat.

2017. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!